Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejne "taśmy prawdy"

0
Podziel się:

Były szef UOP Zbigniew Siemiątkowski jest bohaterem kolejnej taśmy nagranej potajemnie przez ochroniarzy Aleksandra Gudzowatego. Szczegóły rozmowy są tajne - wiadomo jedynie, że dotyczyła śledztw prowadzonych przez prokuraturę.

Były szef UOP Zbigniew Siemiątkowski jest bohaterem kolejnej taśmy nagranej potajemnie przez ochroniarzy Aleksandra Gudzowatego, pisze "Życie Warszawy"*. Szczegóły rozmowy są tajne - wiadomo jedynie, że dotyczyła śledztw prowadzonych przez prokuraturę.*

Dziennik pisze, że taśmę przekazał śledczym szef ochrony Aleksandra Gudzowatego Marcin Kossek. Gazeta podkreśla, że jest to już kolejne ujawnione nagranie, które może stać się dowodem w postępowaniu dotyczącym gróźb wobec Gudzowatego i jego rodziny. Kossek w rozmowie z dziennikiem nie chciał potwierdzić, że nagrał Siemiątkowskiego, ani ujawnić, czy rozmowa rzuciła nowe światło na badane przez prokuratorów fakty.
Gazeta przypomina, że przejęte we wrześniu przez Prokuraturę Apelacyjną w Warszawie śledztwo ma ustalić, czy synowi Aleksandra Gudzowatego grożono śmiercią. Śledczy zajmują się też pomijanym wcześniej przez prokuraturę na stołecznej Pradze wątkiem próby odsunięcia od władzy w 2003 roku premiera Leszka Millera.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)