Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kurski
11.10.2007 09:16

Kurski: LiD idzie w zaparte

Jacek Kurski powiedział, że jest "dziwnie spokojny" o wynik jutrzejszej debaty Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Polityk PiS nie ma wątpliwości, że wygra ją premier.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Kurski podkreślił, że skoro przed dwoma laty Lech Kaczyński poradził sobie w debacie z Donaldem Tuskiem przed wyborami prezydenckimi, to premierowi uda się to tym bardziej.

Pytany o Aleksandra Kwaśniewskiego, z którym z kolei szef PO ma się zmierzyć w poniedzialek, Jacek Kurski powiedział, że były prezydent powinien wycofać się na jakiś czas z polityki albo zastosować "żelazną dyscyplinę" wobec alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewski: Nie piję, mam chorobę z Filipin
Według Jacka Kurskiego, liderzy Lewicy i Demokratów powinni przyznać, że ostatnia niedyspozycja Aleksandra Kwaśniewskiego podczas konwencji w Szczecinie była związana właśnie ze spożywaniem alkoholu. Tymczasem - dodał polityk PiS - "idą w zaparte" i nie mają pomysłu, jak się w tej sytuacji zachować.

Jacek Kurski uważa tłumaczenia Aleksandra Kwaśniewskiego, że przyczyną jego niedyspozycji była choroba tropikalna, za równie wiarygodne jak te, które Kwaśniewski - jeszcze jako prezydent - wygłaszał po wizycie w Charkowie. Tłumaczył się wówczas "przeciążeniem goleni prawej".

Tagi: kurski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR, wybory
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz