Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kurski: LiD idzie w zaparte

0
Podziel się:

Jacek Kurski powiedział, że jest "dziwnie spokojny" o wynik jutrzejszej debaty Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Polityk PiS nie ma wątpliwości, że wygra ją premier.

Kurski: LiD idzie w zaparte
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEEAbhJx

Kurski podkreślił, że skoro przed dwoma laty Lech Kaczyński poradził sobie w debacie z Donaldem Tuskiem przed wyborami prezydenckimi, to premierowi uda się to tym bardziej.

Pytany o Aleksandra Kwaśniewskiego, z którym z kolei szef PO ma się zmierzyć w poniedzialek, Jacek Kurski powiedział, że były prezydent powinien wycofać się na jakiś czas z polityki albo zastosować "żelazną dyscyplinę" wobec alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewski: Nie piję, mam chorobę z Filipin
Według Jacka Kurskiego, liderzy Lewicy i Demokratów powinni przyznać, że ostatnia niedyspozycja Aleksandra Kwaśniewskiego podczas konwencji w Szczecinie była związana właśnie ze spożywaniem alkoholu. Tymczasem - dodał polityk PiS - "idą w zaparte" i nie mają pomysłu, jak się w tej sytuacji zachować.

bEEAbhJz

Jacek Kurski uważa tłumaczenia Aleksandra Kwaśniewskiego, że przyczyną jego niedyspozycji była choroba tropikalna, za równie wiarygodne jak te, które Kwaśniewski - jeszcze jako prezydent - wygłaszał po wizycie w Charkowie. Tłumaczył się wówczas "przeciążeniem goleni prawej".

bEEAbhKa
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)