Notowania

afera korupcyjna
26.02.2009 14:57

Kurski nie przeprosi. Sam składa pozew

Radni żądają przeprosin za wypowiedź, że Rada Miasta jest prywatnym folwarkiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Paweł Kula)

Poseł PiSJacek Kurskinie zamierza przepraszać 10 sopockich radnych, którzy w czwartek pozwali go do sądu, żądając przeprosin oraz 50 tys. na rzecz hospicjum za wypowiedź, że Rada Miasta Sopotu jest _ prywatnym folwarkiem _ prezydenta miasta Jacka Karnowskiego.

_ - Żal mi tych radnych, gdyż zamiast dobrze kontrolować i nadzorować działania prezydenta Sopotu dopuścili do sytuacji, że postawiono mu osiem zarzutów prokuratorskich, w tym siedem korupcyjnych. Powinni się wstydzić, że nie zapobiegli patologiom w mieście _ - powiedział Kurski.

Poseł PiS dodał, że składa pozew cywilny o zniesławienie przeciwko Karnowskiemu, który powiedział kilka dni temu, że zakupem leśniczówki Kurskiego w 2004 r. położonej w powiecie sztumskim, powinno się zająć Centralne Biuro Antykorupcyjne. Kurski żąda od prezydenta Sopotu przeprosin oraz wpłaty 50 tys. zł na konto klubu sportowego Lechia Gdańsk.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: afera korupcyjna, jacek kurski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz