Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kwaśniewska: Nie będę kandydować

0
Podziel się

Szef SLD Grzegorz Napieralski namawiał ja do startu
w wyborach prezydenckich.

Kwaśniewska: Nie będę kandydować
(PAP/Tomasz Gzell)
bEajpJVh

Jolanta Kwaśniewska, którą szef SLDGrzegorz Napieralskinamawiał do startu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, oświadczyła, że nie zamierza aktywnie funkcjonować w polityce.

Napieralski rozmawiał w piątek z Kwaśniewską, aby uzyskać od niej ostateczną deklarację w sprawie ewentualnego kandydowania w wyborach prezydenckich 2010 roku. Sondaże dają Kwaśniewskiej najwyższe poparcie wśród potencjalnych kandydatów lewicy na prezydenta. Żona byłego prezydentaAleksandra Kwaśniewskiegojuż wcześniej wykluczała start w wyborach.

_ - Z przykrością chciałam oświadczyć, że nie zamierzam w sposób aktywny funkcjonować w polityce, dziękując za honor umieszczenia mnie w kolejnych wyborach jako kandydata lewicy na urząd prezydenta Rzeczpospolitej _ - powiedziała KwaśniewskaZOBACZ TAKŻE: Nałęcz: Niech Napieralski nie całuje Kwaśniewskiej
przy okazji swojego wystąpienia na sobotnim Zjeździe Kobiet Lewicy.

bEajpJVj

_ - Muszę z przykrością powiedzieć nie _ - podkreśliła.

Dodała, że jest przekonana, iż wśród członków SLD znajdą się _ wspaniali kandydaci, którzy przez statutowe gremia partii zostaną zaproponowani _. Wyraziła również przekonanie, że kandydat Sojuszu na prezydenta będzie miał _ wspaniałe poparcie w społeczeństwie _.
* Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej

bEajpJVK
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)