Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Lepper: Wszyscy czerpią z programu Samoobrony

0
Podziel się:

"Człowiek, rodzina, środowisko, gospodarka" - w tych słowach zawarty jest program Samoobrony - mówi Andrzej Lepper.

Lepper: Wszyscy czerpią z programu Samoobrony
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

ac">fot: PAP/Radek Pietruszkafot: PAP/Radek Pietruszka[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(/galeria/konwencja;samoobrony;,galeria,47,0.html)"Człowiek, rodzina, środowisko, gospodarka" - w tych słowach zawarty jest program Samoobrony - mówiAndrzej Lepperpodczas konwencji wyborczej.

"Trzej muszkieterowie", którzy wprowadzą Samoobronę do zwycięstwa - mówi prowadzący konwencję.

Według Leppera, kampania pokazuje, że nie ma równości - ci którzy uważają się za głównych aktorów, uważają, że Polska jest ich, że środki masowego przekazu są ich.

"Czy oni w ogóle mają programy? Czy te programy wdrożyli w życie? Nie, oni tego nie robili" - twierdzi.

W konwencji wyborczej Samoobrony w Warszawie biorą także udział -Leszek Miller- "jedynka" na liście w Łodzi i Piotr Ikonowicz - lider listy w stolicy.

Jak podkreśla Lepper, Samoobrona jako jedyna partia mówi zdecydowanie, wyraźnie o człowieku, a wszyscy "całymi garściami biorą z programu Samoobrony".

"Nikt nie powie, że nie chce bezpłatnej służby zdrowia, programu polityki prorodzinnej, prospołecznej. Wszyscy chcą, ale my to wdrażamy w życie" - podkreśla Lepper mówiąc, że to dzięki Samoobronie emeryci będą mieli coroczną waloryzację.

Lepper skrytykował też, że dopiero w czasie kampanii znalazły się środki na podwyżki w służbie zdrowia. Wcześniej do protestujących pielęgniarek wysyłano kordony policji, a premier mówił, że niezjedzenie koalicji to nie głodówka - mówił.

"Dziś znajdują pieniądze. Gdyby nie wybory, nie byłoby pieniędzy dla służby zdrowia, na podwyżkę pensji dla lekarzy, dla pielęgniarek i położnych. Tak działa rząd PiS. Oni tylko działają wyborczo, ulegają kiedy jest presja, kiedy zabiegają o głosy ludzi, kiedy trzeba oszukać społeczeństwo, żebyście rzucili głosy do urny" - podkreśla szef Samoobrony.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)