Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Lepper z Giertychem: Zbadajmy wszystkie partie

0
Podziel się:

Samoobrona i LPR chcą powołania komisji śledczej, która zbada wpływ służb specjalnych na wszystkie partie polityczne powstałe po 1989 roku. To odpowiedź na propozycję powołania komisji, która miałaby się zająć okolicznościami powstania Samoobrony.

Samoobrona i LPR chcą powołania komisji śledczej, która zbada wpływ służb specjalnych na wszystkie partie polityczne powstałe po 1989 roku. To odpowiedź na propozycję powołania komisji, która miałaby się zająć okolicznościami powstania Samoobrony. * Liderzy obu ugrupowań twierdzą, że Polacy powinni dowiedzieć się całej *Lepper: Żadnej władzy nie mamyprawdy o inwigilacji partii przez służby. Andrzej Lepper dodaje, że nikt nie ma kontroli nad służbami i dlatego powtarza swoje niedawne żądanie wobec PiS.

Roman Giertych twierdzi, że w ciągu ostatnich lat nie tylko Porozumienie Centrum było poddawane inwigicji służb. Dlatego trzeba te sprawy wyjaśnić, a winnych ukarać.

Roman Giertych podkreśla, że dzięki powołaniu komisji śledczej zaangażowanie służb specjalnych poznają wszyscy Polacy, a nie tylko zajmujący się tą sprawą prokuratorzy czy sędziowie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)