Notowania

lpr
22.12.2008 06:44

LPR chce rządzić w TVP

Na szefa TVP 1 typowany jest Szymon Pawłowski, były przewodniczący Klubu Parlamentarnego Ligi Polskich Rodzin.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Artur Reszko)

*W Telewizji Polskiej zaczęły pojawiać się spekulacje na temat najbliższych decyzji nowego zarządu, kierowanego przez Piotra Farfała. *
Według _ Rzeczpospolitej _, zmiany nastąpią przede wszystkim w Programie 1. Na szefa TVP 1 typowany jestSzymon Pawłowski, były przewodniczący Klubu Parlamentarnego Ligi Polskich Rodzin, będący także szwagremWojciecha Wierzejskiego. Do zmian miałoby też dojść w pionie informacyjnym. Gazeta pisze, że posady mogą stracić szefowe Telewizyjnej Agencji Informacyjnej: Aleksandra Zawłocka i Patrycja Kotecka.

Zdaniem _ Rzeczpospolitej _, Piotr Farfał nosi się z zamiarem przywrócenia Hanny Lis do prowadzenia _ Wiadomości _, co miałoby być ukłonem w stronę LPR i Samoobrony. Spekulacje dotyczą także programu 'Misja Specjalna", od którego podobno odsunięta zostanie Anita Gargas.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Chlebowski sugeruje zarząd komisaryczny TVP ]( http://news.money.pl/artykul/chlebowski;sugeruje;zarzad;komisaryczny;tvp,199,0,410055.html )
* [ Farfał poucza pracowników TVP: Urbański już nie rządzi ]( http://news.money.pl/artykul/farfal;poucza;pracownikow;tvp;urbanski;juz;nie;rzadzi,129,0,409985.html )
* [ ]( http://news.money.pl/artykul/farfal;poucza;pracownikow;tvp;urbanski;juz;nie;rzadzi,129,0,409985.html )[ Awantura wokół TVP. Politycy: To farsa! ]( http://news.money.pl/artykul/awantura;wokol;tvp;politycy;to;farsa,126,0,409982.html )
* [ Trwa walka o kontrolę nad TVP ]( http://news.money.pl/artykul/trwa;walka;o;kontrole;nad;tvp,159,0,409759.html )
* [ Kołodziejski: Nowy zarząd TVP jest "samozwańczy" ]( http://news.money.pl/artykul/kolodziejski;nowy;zarzad;tvp;jest;samozwanczy,37,0,409893.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Gazeta podkreśla jednak, że wszystkie decyzje Farfała mogą być bojkotowane przez dyrektorów pionów TVP, którzy nie akceptują go na stanowisku pełniącego obowiązki prezesa Zarządu spółki. Na piątkowym spotkaniu z zawieszonym prezesem Andrzejem Urbańskim dyrektorzy deklarowali, że uważają Farfała za samozwańca.

Tagi: lpr, tvp, farfał, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz