Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

LPR chce rządzić w TVP

0
Podziel się:

Na szefa TVP 1 typowany jest Szymon Pawłowski, były przewodniczący Klubu Parlamentarnego Ligi Polskich Rodzin.

LPR chce rządzić w TVP
(PAP/ Artur Reszko)

*W Telewizji Polskiej zaczęły pojawiać się spekulacje na temat najbliższych decyzji nowego zarządu, kierowanego przez Piotra Farfała. *
Według _ Rzeczpospolitej _, zmiany nastąpią przede wszystkim w Programie 1. Na szefa TVP 1 typowany jestSzymon Pawłowski, były przewodniczący Klubu Parlamentarnego Ligi Polskich Rodzin, będący także szwagremWojciecha Wierzejskiego. Do zmian miałoby też dojść w pionie informacyjnym. Gazeta pisze, że posady mogą stracić szefowe Telewizyjnej Agencji Informacyjnej: Aleksandra Zawłocka i Patrycja Kotecka.

Zdaniem _ Rzeczpospolitej _, Piotr Farfał nosi się z zamiarem przywrócenia Hanny Lis do prowadzenia _ Wiadomości _, co miałoby być ukłonem w stronę LPR i Samoobrony. Spekulacje dotyczą także programu 'Misja Specjalna", od którego podobno odsunięta zostanie Anita Gargas.

ZOBACZ TAKŻE:

Gazeta podkreśla jednak, że wszystkie decyzje Farfała mogą być bojkotowane przez dyrektorów pionów TVP, którzy nie akceptują go na stanowisku pełniącego obowiązki prezesa Zarządu spółki. Na piątkowym spotkaniu z zawieszonym prezesem Andrzejem Urbańskim dyrektorzy deklarowali, że uważają Farfała za samozwańca.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)