Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Marcinkiewicz twarzą kampanii Gowina

0
Podziel się:

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz wystąpi na ulotkach kandydata PO w Krakowie.

Marcinkiewicz twarzą kampanii Gowina
(PAP/Lech Muszyński, Leszek Wróblewski)

Były premierKazimierz Marcinkiewiczbędzie twarzą kampanii wyborczejJarosława Gowinaw Krakowie.

Podobnego poparcia były premier udzielił także kandydatom PiS: senator Elżbiecie Rafalskiej i Markowi Surmaczowi.

Były premier powiedział, że "niektórzy politycy zwrócili się do niego o udzielenie poparcia". "Z taką prośbą zgłosił się do mnie także pan senator Gowin" - dodał Marcinkiewicz. Jak zaznaczył, to ludzie, których zna i ceni. Dodał, że Gowin prosił go by mógł napisać, że ma jego wsparcie w kampanii.

_ Jak podkreślił Marcinkiewicz, w programie PiS i PO są elementy "bardzo ważne dla Polski", a synteza tych programów i współpraca to jest to, czego Polska potrzebuje. _
Były premier powiedział jednak, że nie zaangażuje się w kampanię wyborczą. "Nie będzie żadnego zaangażowania, nie uczestniczę w kampanii" - oświadczył.

"Nie będę wspierał ani PiS, ani PO bo uważam, że te partie powinny dojść (...) do wspólnej koalicji, to dla Polski najlepsze rozwiązanie, dlatego nie chcę uczestniczyć w kampanii samodzielnie, a działać na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej" - zadeklarował były premier.

Marcinkiewicz nie uważa, by popierając Gowina - zdradzał PiS. "Jestem lojalnym człowiekiem i nie zdradzam" - powiedział.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)