Notowania

rosja
12.09.2008 12:44

Miedwiediew: Atak na Osetię Płd. był jak 11 września

Prezydent Rosji nie jest zadowolony z architektury bezpieczeństwa międzynarodowego

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew oświadczył, że jego kraj nie jest zadowolony z obecnej architektury bezpieczeństwa międzynarodowego.

Miedwiediew oznajmił też, że 8 sierpnia w Osetii Południowej był dla Rosji tym samym, czym dla USA 11 września 2001 roku.

- _ Wyciągnęliśmy wiele przydatnych lekcji z ataków z 11 września. Chciałbym, aby świat wyciągnął własne wnioski z tego, co wydarzyło się w sierpniu - p ow iedział Miedwiediew, dodając : _ świat zmienił się w jednej chwili _. _

Rosyjski prezydent mówił o tym, podejmując w Moskwie kilkudziesięciu znanych politologów i publicystów z USA, Europy Zachodniej i Japonii.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Ławrow: Nie możemy ignorować tarczy ]( http://news.money.pl/artykul/lawrow;nie;mozemy;ignorowac;tarczy,91,0,369499.html )
* [ Ławrow w Warszawie. Przełomu nie będzie ]( http://news.money.pl/artykul/lawrow;w;warszawie;przelomu;nie;bedzie,236,0,369388.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: rosja, wiadomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz