Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Netzel i Kornatowski nie chcą obrońców

0
Podziel się:

Trwają "intensywne czynności procesowe" wobec zatrzymanych Janusza Kaczmarka, Konrada Kornatowskiego i Jaromira Netzla - informuje Marzanna Mucha-Podlewska z prokuratury.

Netzel i Kornatowski nie chcą obrońców
(PAP/ Leszek Szymański)

Trwają "intensywne czynności procesowe" wobec zatrzymanych Janusza Kaczmarka, Konrada Kornatowskiego i Jaromira Netzla - informuje Marzanna Mucha-Podlewska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dodaje, że dopiero po zakończeniu tych czynności prokuratura zwoła konferencję prasową i odniesie się na niej szeroko do tego, dlaczego i na jakiej postawie osoby te zostały zatrzymane.

ZOBACZ TAKŻE:

Zdrojewski: To spektakl dla publicznościMucha-Podlewska mówi, że dopiero po zakończeniu czynności procesowych będzie można stwierdzić, czy prokuratura wystąpi o areszt.

Jak długo potrwają czynności procesowe Mucha-Podlewska nie jest w stanie przewidzieć. Przypomniała, że prokuratura zgodnie z prawem jest związana 48-godzinnym okresem zatrzymania.

Według niej, Kornatowski i Netzel nie skorzystali do tej pory z prawa do obrońcy. Kaczmarka reprezentuje mec. Wojciech Brochwicz, który w piątek jest w prokuraturze.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)