Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cimoszewicz
12.02.2010 19:35

O czym rozmawiał premier z Cimoszewiczem?

Podobno tematem dzisiejszego spotkania były pomysły na promocję Polski w świecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

PodobnoDonald Tuskrozmawiał dziś zWłodzimierzem Cimoszewiczemo pomysłach na promocję Polski w świecie - poinformował rzecznik rząduPaweł Graśpo zakończeniu spotkania.

Graś dodał, że spotkanie trwało dwie godziny. Było to _ bardzo dobre, długie spotkanie dotyczące pomysłów na promocję Polski w świecie _ - podkreślił rzecznik rządu. Nie chciał udzielić żadnych szerszych informacji.

Wcześniej w piątek Tusk mówił dziennikarzom: _ Przedmiotem mojej rozmowy z panem premierem Cimoszewiczem będzie opis różnych inicjatyw i pomysłów, dzięki którym będzie można wykorzystać premiera Cimoszewicza, ale także innych premierów i polityków polskich na rzecz promocji Polski i skuteczniejszego działania na arenie międzynarodowej _.

Rzecznik rządu zapowiedział przed kilkoma dniami, że wśród tematów rozmów obu polityków będzie polityka zagraniczna i wejście Cimoszewicza do Rady ds. polityki zagranicznej, która powstaje przy premierze. Cimoszewicz deklarował, że jest gotów wesprzeć premiera.

Tusk zapewnił, że nie będzie rozmawiał z Cimoszewiczem o wyborze kandydata PO na prezydenta. Cimoszewicz wielokrotnie mówił, że nie zamierza kandydować w wyborach prezydenckich, a pytany, czy wystartowałby, gdyby Platforma zaproponowała mu kandydowanie, odpowiedział, że nie spodziewa się takiej propozycji.

Tagi: cimoszewicz, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz