Notowania

grzegorz napieralski
30.05.2008 07:13

Olejniczak i Napieralski mają konkurentkę

Katarzyna Piekarska jest gotowa do walki o stanowisko szefa SLD.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Paweł Kula)

Katarzyna Piekarska, nowa szefowa struktur SLD na Mazowszu jest gotowa do walki o stanowisko szefa partii.

Była posłanka zgłosi swoją kandydaturę, gdy okaże się, że ani Olejniczak, ani Napieralski nie zdobędą wystarczającego poparcia.

_ Dziennik _ podkreśla, że Pierkarska jest dosyć popularna wśród działaczy. Nie budzi tyle kontrowersji, co faworyci, jest zdecydowana i ma pomysł na program partii. Jeśli zgodzi się wystartować przedstawi program oparty na hasłach związanych z modernizacją, ekologią, informatyzacją i prawami człowieka.

To może pokrzyżować plany faworytom, zwłaszcza, że podczas ostatnich wyborów władz wojewódzkich partii na Mazowszu również nikt na nią nie stawiał. Po prostu wystartowała i nie układając się z nikim wygrała.

Jednak komentatorzy nie dają jej wielkich szans na zwycięstwo. Znacznie wyżej stoją akcjeWojciecha OlejniczakaiGrzegorza Napieralskiego. Obydwaj starają się przeciągnąć na swoją stronę nie tylko poszczególnych delegatów, ale również wpływowych działaczy, jakJerzy Szmajdziński, czy Andrzej Szejna. Według gazety obydwaj mają zamiar poprzeć obecnego szefa SLD Wojciecha Olejniczaka.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Olejniczak: Jarosław Kaczyński przeszedł na pozycje Giertycha ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/olejniczak;jaroslaw;kaczynski;przeszedl;na;pozycje;giertycha,1,0,343041.html )
* [ Olejniczak zarzuca Tuskowi nieróbstwo ]( http://news.money.pl/artykul/olejniczak;zarzuca;tuskowi;nierobstwo,254,0,342526.html )
* [ Olejniczak spokojnie czeka na kongres ]( http://news.money.pl/artykul/olejniczak;spokojnie;czeka;na;kongres,215,0,342999.html )
Tagi: grzegorz napieralski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz