Notowania

elżbieta kruk
22.11.2008 14:15

PiS bez decyzji ws. Elżbiety Kruk

Według Jarosława Kaczyńskiego posłanka mogła być po prostu chora.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

*Prezes Prawa i SprawiedliwościJarosław Kaczyńskipoinformował, że jego partia nie będzie podejmować żadnej decyzji w sprawieElżbiety Kruk. *

Posłanka w czasie wczorajszych porannych głosowań w Sejmie chwiała się na nogach i niewyraźnie mówiła.

W opinii prezesa PiS, są sprawy poważniejsze, jak na przykład sprawa Krzysztofa Bondaryka. Jarosław Kaczyński powiedział, że w przypadku posłanki Kruk mieliśmy do czynienia z czymś, czego jeszcze do końca nie potrafi wyjaśnić, ale - jego zdaniem - był to drobny incydent.

Prezes przypomniał, ze niedawno w Sejmie przemawiał z mównicy poseł kompletnie pijany i media się tym nie interesowały. Jarosław Kaczyński powiedział, że jak media będą ciągnęły sprawęElżbiety Kruk, to pokaże inne tego typu przypadki.

Wczoraj prezes PiS zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się informacje dotyczące Elżbiety Kruk, jego klub wyciągnie wobec niej konsekwencje. Zasugerował jednak, że podejrzenia dziennikarzy nie muszą pokrywać się z prawdą. Według niego, posłanka Kruk mogła być _ po prostu chora _.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ PiS wyjaśni niedyspozycję posłanki Kruk ]( http://news.money.pl/artykul/pis;wyjasni;niedyspozycje;poslanki;kruk,51,0,388147.html )
Tagi: elżbieta kruk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz