Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS inspiruje negatywne artykuły o Samoobronie?

0
Podziel się:

Liderzy Samoobrony uważają, że PiS inspiruje ataki medialne wymierzone w polityków tej partii.

PiS inspiruje negatywne artykuły o Samoobronie?
(PAP/ Grzegorz Michałowski)

Liderzy Samoobrony uważają, że PiS inspiruje ataki medialne wymierzone w polityków tej partii.

Kierujący klubem Samoobrony Krzysztof Sikora (na zdjęciu z szefem partii) i rzecznik tej partii Mateusz Piskorski twierdzą, że przygotowywane są artykuły przedstawiające ich w sposób negatywny.

Podczas piątkowej konferencji prasowej Sikora powiedział, że otrzymał informację z tygodnika "Wprost", że przygotowywany jest artykuł, którego zadaniem jest pokazanie jego i partii w negatywnym świetle.

_ Rzecznik Samoobrony Mateusz Piskorski powiedział, że "Biuletyn Partyjny PiS" napisze artykuł o nim, jakoby "był skrajnie prawicowym radykałem, niemalże diabłem i ufoludkiem współpracującym rzekomo z podejrzanymi osobami z różnych krajów". _

Zdaniem posła, artykuł miał go "szkalować wykorzystując niedomówienia, a nawet fałszowanie pewnych informacji".

Piskorski dodaje, że od kilku tygodni jeden z tygodników realizuje polityczne zlecenia dotyczące poszczególnych polityków Samoobrony. "My w żaden sposób nie oskarżamy, czy nie podważamy rzetelności dziennikarzy tam pracujących, natomiast istnieją wyraźne podejrzenia, docierające też ze środowisk PiS, wskazujące na to, że ten właśnie tygodnik realizuje polityczne zlecenia dotyczące poszczególnych polityków Samoobrony" - powiedział Piskorski.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)