Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS poda zarobki Tuska w odpowiedzi na spot PO

0
Podziel się:

Reklamówka PiS, będąca reakcją na spot PO ma między innymi zawierać informację, że lider Platformy zarabiał w 2005 roku 23 tysiące miesięcznie.

PiS poda zarobki Tuska w odpowiedzi na spot PO
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

"Dziennik" dowiedział się, że odpowiedzią PiS-u na spot Platformy Obywatelskiej atakujący działaczy partii rządzącej będzie ostry atak na Donalda Tuska.
Dziennikarzom gazety udało się obejrzeć spot PiS-u.

Dziennik podkreśla, że PiS uderza w niekonsekwencje Platformy i zarzuca działaczom tej partii obłudę.

Gazeta zwraca uwagę na podanie w spocie zarobków Donalda Tuska. Materiał oprócz wskazania techniki manipulacyjnej wyraźnie sugeruje, że lider PO zarabia miesięcznie ogromne pieniądze - ponad 23 tysiące złotych.

Adnotacja na ekranie wskazuje, że informacja ta pochodzi z oświadczenia majątkowego lidera Platformy złożonego 28 kwietnia 2006 roku. Dziennik zauważa, że PiS nieprzypadkowo wykorzystuje ubiegłoroczne oświadczenie, a nie to złożone dwa miesiące temu. Za cały 2006 rok zarobki Tuska zmalały o ponad 100 tysięcy złotych, co daje już niespełna 15 tysięcy złotych miesięcznie.

Odpowiedź na atak Platformy widzowie mają zobaczyć już dzisiaj. Ich częstotliwość ma być dostosowana do emisji spotów PO. Gazeta dowiedziała się, że PiS ma przygotowanych jeszcze kilka innych spotów, które tym razem nie są odpowiedzią na akcję Platformy.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)