Notowania

wybory
05.03.2010 08:15

PiS wybierze prezesa

Poza tym delegaci odniosą się do wyborów prezydenckich.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*Mariusz Błaszczakjest przekonany, że prezydentLech Kaczyńskibędzie się ubiegał o reelekcję. Delegaci wybiorą też prezesa partii. Nie wiadomo jeszcze ilu będzie kandydatów. *

Rzecznik prasowy klubu parlamentarnego PiS przypuszcza, że podczas rozpoczynającego się dziś w Poznaniu trzydniowego kongresu Prawa i Sprawiedliwości delegaci odniosą się do tegorocznych wyborów prezydenckich.

POSŁUCHAJ MARIUSZA BŁASZCZAKA:

Prezydenta nie będzie w Poznaniu na kongresie PiS-u. Jak powiedział dwa dni temu szef jego KancelariiWładysław Stasiak, Lech Kaczyński _ nie szuka w taki sposób poparcia w wyborach prezydenckich _.

Tymczasem Błaszczak zapowiedział, że kongres PiS będzie poświęcony sprawom, _ które są bliskie wszystkim Polakom _. Polityk podkreślił, że jego partia zajmie się omówieniem tego, co najważniejsze - w przeciwieństwie do Platformy Obywatelskiej, która tego nie robi.

POSŁUCHAJ MARIUSZA BŁASZCZAKA:


W trakcie kongresu odbędzie się wybór prezesa partii. -_ Nie wiadomo jeszcze, ilu będzie kandydatów _ - mówi Mariusz Błaszczak.

POSŁUCHAJ MARIUSZA BŁASZCZAKA:


W trakcie trzech dni kongresu odbędzie się 30 paneli dyskusyjnych - od spraw związanych ze służbą zdrowia i edukacją po tak badania kosmiczne i ich rozwój.

* [ Z ogłoszeniem kandydowania prezydent czeka na PiS ]( http://news.money.pl/artykul/z;ogloszeniem;kandydowania;prezydent;czeka;na;pis,90,0,595034.html )
* [ Palikot zostaje, a opozycja twierdzi, że to był spektakl ]( http://news.money.pl/artykul/palikot;zostaje;a;opozycja;twierdzi;ze;to;byl;spektakl,194,0,595650.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wybory, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz