Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PO: Wywrócimy stolik PiS-u

0
Podziel się:

"PiS jest zbiorowym oligarchą. Po wygranych wyborach przewrócimy ich stolik" - zapowiedzieli posłowie Platformy na konferencji, która przypominała happening.

PO: Wywrócimy stolik PiS-u
(PAP/Tomasz Gzell)
bFfaEjoB

Konferencja PO przypominała happening. Posłowie Aleksander Grad i Adam Szejnfeld próbowali przekonać dziennikarzy, że PiS zbudował oligarchiczny układ w państwowych przedsiębiorstwach.

"Mamy wykazy nazwisk osób, które zasiadają w spółkach skarbu państwa, ich analiza pozwala na taki wniosek" - tłumaczył Aleksander Grad.

Obok stał stolik z krzesłami, na których stały wizerunki "ministra PiS", „szefa PZU" i innych przedstawicieli "oligarchicznego układu PiS-u".

bFfaEjoD

"Oto słynny stolik PiS-u" - wskazywał Aleksander Grad, a następnie podszedł do krzeseł, przewrócił wizerunki "siedzących przy stoliku" i położył na jednym z krzeseł ustawę, która ma uzdrowić sytuację w spółkach skarbu państwa.

"Jest to ustawa, która zabroni obsadzania państwowych spółek politykami i obiecujemy państwu, że zaraz po wyborach tę ustawę przyjmiemy" - deklarowali Grad z Szejnfeldem.

Adam Szejnfeld zaapelował do pracowników spółek z udziałem państwa: "Pilnujcie pieniędzy swoich firm, bo nie wiadomo, co się z nimi stanie w ciągu najbliższych miesięcy. Róbcie też rejestry "dziwnych" umów, które mogą być zawierane" - zachęcał poseł.

ZOBACZ TAKŻE:

bFfaEjpe
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)