Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
telewizja
18.09.2008 12:30

Prawo i Sprawiedliwość zakłada telewizję

Będzie to kanał informacyjny, możliwy do oglądania tylko w internecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wonderwolf/Dreamstime.com)

Będzie to kanał informacyjny, możliwy do oglądania tylko w internecie. Studio ma działać w użytkowanych przez PiS pomieszczeniach sejmowych, nad funkcjonowaniem stacji ma zaś czuwać biuro prasowe klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

Bydgoski poseł PiS, członek sejmowej komisji kultury i środków przekazuAndrzej Walkowiaktwierdzi, że to odpowiedź partii na nierówne traktowanie poszczególnych ugrupowań przez media. - _ Skoro duże stacje źle nas traktują, zakładamy własną telewizję _ - zapowiedział na antenie Polskiego Radia PiK poseł Walkowiak. Wyjaśnił, że wśród członków PiS-u panuje powszechne przekonanie, iż ich racje nie są rzetelnie przedstawiane w mediach. Dlatego ugrupowanie chce docierać do odbiorców własnymi formami przekazu - tak, by mogli oni porównać to, co mówi się na przykład w TVN-ie z tym, co jest przedstawiane w internetowej telewizji Prawa i Sprawiedliwości.

PiS planuje też uruchomienie specjalnej strony internetowej. Będą na niej zamieszczane sprostowania materiałów dziennikarskich, które - w ocenie Prawa i Sprawiedliwości - krzywdzą partię. Poseł Andrzej Walkowiak uważa, że jest to konieczne, bo część mediów lekceważy zapisy prawa prasowego i sprostowań nie publikuje.

Tagi: telewizja, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz