Notowania

prezydent
04.11.2008 14:20

Prezydent zaprasza Rostowskiego

Lech Kaczyński chce porozmawiać z ministrem finansów przed szczytem UE w Brukseli..

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

*Do Ministerstwa Finansów dotarło zaproszenie z Kancelarii Prezydenta na spotkanieLecha Kaczyńskiegoz ministrem Jackiem Rostowskim - poinformowało biuro prasoweresortu. *

Jak powiedziała rzeczniczka prasowa resortu Magdalena Kobos, na razie żadna decyzja w sprawie spotkania nie zapadła, ponieważ minister Rostowski jest w Brukseli i wraca do Warszawy we wtorek wieczorem.

W poniedziałek szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki powiedział dziennikarzom, że w czwartek wieczorem Lech Kaczyński będzie chciał porozmawiać z ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Prezydent w piątek udaje się do Brukseli na szczyt UE poświęcony kryzysowi finansowemu.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Wojna na krzesła i samoloty: Reaktywacja? ]( http://news.money.pl/artykul/wojna;na;krzesla;i;samoloty;reaktywacja,171,0,377515.html )
* [ Trybunał zajmie się wojną prezydenta z premierem ]( http://news.money.pl/artykul/trybunal;zajmie;sie;wojna;premiera;z;prezydentem,181,0,377525.html )
* [ Tusk przeprasza zdegustowanych ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;przeprasza;zdegustowanych,37,0,377381.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: prezydent, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz