Notowania

lech kaczyński
29.07.2008 16:00

Prezydent znajdzie receptę na zdrowie?

Lech Kaczyński spotyka się z przedstawicielami organizacji, działających w ochronie zdrowia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

*W Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanieLecha Kaczyńskiegoz przedstawicielami organizacji, działających w ochronie zdrowia. *

Na spotkanie przyszli między innymi działacze _ Solidarności _, związków zawodowych pielęgniarek i położnych oraz Naczelnej Izby Lekarskiej i Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Z prośbą o spotkanie zwrócili się do prezydenta przedstawiciele samorządów zawodowych pracowników służby zdrowia i działających tam organizacji związkowych.

W ubiegłym tygodniu wystosowali oni list do Lecha Kaczyńskiego, w którym wyrazili zaniepokojenie przebiegiem prac nad pakietem ustaw zdrowotnych, przygotowanych przez Platformę Obywatelską.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Służba zdrowia prosi prezydenta o pomoc ]( http://news.money.pl/artykul/sluzba;zdrowia;prosi;prezydenta;o;pomoc,80,0,358224.html )
* [ Kopacz: Dziś służba zdrowia jest dla bogatych ]( http://news.money.pl/artykul/kopacz;dzis;sluzba;zdrowia;jest;dla;bogatych,83,0,357715.html )
* [ Co dziesiąty szpital już sprywatyzowany ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/co;dziesiaty;szpital;juz;sprywatyzowany,138,0,357258.html )
* [ Dodatkowe miliardy na służbę zdrowia ]( http://news.money.pl/artykul/dodatkowe;miliardy;na;sluzbe;zdrowia,91,0,356955.html )
* **[ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )**

Przedstawiciele środowisk medycznych zarzucili posłom PO _ złamanie wszelkich zasad dialogu społecznego, szerzenia nieprawdy i nieuwzględnianie wypracowanych wcześniej ustaleń i rozwiązań. _

Związkowcy chcą przedstawić prezydentowi swoje stanowisko wobec planów koalicji rządowej, dotyczących zmian w funkcjonowaniu służby zdrowia, oraz zapoznać głowę państwa z dotychczasowym trybem prac koalicji nad ustawami zdrowotnymi.

Tagi: lech kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz