Notowania

zbigniew chlebowski
22.03.2009 17:23

PSL nie przygotuje listy posłów - biznesmenów

Waldemar Pawlak twierdzi, że wszystkie informacje można znaleźć w internecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Wicepremier i szef PSLWaldemar Pawlakpowiedział, że nie widzi potrzeby, aby jego partia sporządziła listę swoich parlamentarzystów, łączących działalność polityczną z biznesową.

Podobną listę parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej przygotował szef klubu POZbigniew Chlebowski. Waldemar Pawlak twierdzi, że wszystkie informacje na temat posłów i senatorów PSL można znaleźć w internecie.

Szef PSL podkreślił, że prawo pozwala na łączenie działalności parlamentarnej i biznesowej. Zdaniem Waldemara Pawlaka przedsiębiorcy powinni mieć prawo reprezentowania swoich poglądów w polityce i najważniejsze jest, aby odbywało się to w sposób przejrzysty i jawny.

Waldemar Pawlak uważa, że firma prowadzona przez parlementarzystę jest dużo bardziej wiarygodna. - _ Takiemu przedsiębiorcy zależy nie tylko na kontrakcie, ale na opinii, reputacji i będzie się dużo bardziej starał _ - mówił szef PSL.

Według wicepremiera sporządzanie specjalnych list parlamentarzystów, którzy mają własne firmy, tak jak zrobiła to PO, to przesada. - _ Dziwię się naszemu koalicjantowi _ - powiedział szef PSL.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: zbigniew chlebowski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz