Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczyński jarosław
10.07.2006 07:27

Rewolucji nie będzie?

Jarosław Kaczyński powtórzył, że w kierowanym przez niego rządzie nie będzie rewolucyjnych zmian i wielkiej wymiany ministrów. "Mówimy o jednej, może dwóch zmianach" - ujawnił szef PiS-u.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" powtórzył, że w kierowanym przez niego rządzie nie będzie rewolucyjnych zmian i wielkiej wymiany ministrów.

"Mówimy o jednej, może dwóch zmianach" - ujawnił szef PiS-u. Dodał, że konstruowanie rządu powinno zakończyć się jeszcze w tym tygodniu, a expose wygłosi w piątek lub na początu przyszłego tygodnia.
Mówiąc o aneksie do umowy koalicyjnej, którego domaga się Samoobrona, Jarosław Kaczyński powiedział, że umowa jest dobra i w tej chwili nie potrzebuje aneksu.

Pytany, co zamierza zmienić w działalności rządu, Jarosław Kaczyński odpowiedział, że będzie to z całą pewnością rząd kontynuacji. Dodał, że nieco inny będzie jedynie jego styl pełnienia urzędu. "Pewnie częściej będę w kancelarii premiera" - powiedział Jarosław Kaczyński, zaznaczając, że nie jest to zarzut wobec poprzednika, bo funkcja szefa rządu może być wypełniana na różne sposoby.

Szef PiSu - a wkrótce premier powtórzył, że to nie napięcia między Kazimierzem Marcinkiewiczem a nim wymusiły zmianę na stanowisku premiera, ale ocena sytuacji politycznej.

Tagi: kaczyński jarosław, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz