Notowania

po
10.05.2009 15:16

Rosati rozczarowany PO. "Rząd nieudolny i słaby"

Lider CentroLewicy wylicza porażki gabinetu PO - PSL.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ - RządDonalda Tuskajest gabinetem wielkiego rozczarowania, który nie rozwiązuje problemów społecznych _- powiedział europoseł SdPlDariusz Rosatipodczas niedzielnej konwencji CentroLewicy w Warszawie.

Według niego gabinet Tuska, to _ rząd wielkiego rozczarowania, rząd nieudolny i słaby _. _ _

_ - Ujawnił to przede wszystkim kryzys, który nawiedził Polskę w ślad za kryzysem na świecie, bo gdy czasy były dobre, można było uprawiać politykę uśmiechu, ale gdy czasy są złe, trzeba podejmować decyzje _ - mówił Rosati.

_ - Mamy premiera, który przed Polakami ucieka z Gdańska do Krakowa, mamy premiera, który się Polaków boi. Panie premierze Tusk, nie ucieknie pan przed Polakami, którzy 20 lat temu wywalczyli sobie prawo, że mogą protestować gdzie chcą i kiedy chcą _ - powiedział polityk SdPl, odnosząc się do przeniesienia do Krakowa części obchodów 20 rocznicy wyborów 4 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Lepper chce powtórzyć wynik z 2004 roku ]( http://news.money.pl/artykul/lepper;chce;powtorzyc;wynik;z;2004;roku,185,0,450233.html )
* [ UPR chce zanieść Europie wolność ]( http://news.money.pl/artykul/upr;chce;zaniesc;europie;wolnosc,167,0,450215.html )

Dodał, że Polacy od szefa rządu oczekują _ żeby rozwiązywał problemy, które zgłasza mu naród, społeczeństwo, poszczególne grupy zawodowe _. _ - Tymczasem panie premierze, dorobek pańskich dokonań jest bardzo mizerny _ - zaznaczył.

_ - Panie premierze, przespaliście najlepszy czas - wy i PiS. Indolencja PiS i oportunizm obecnego rządu doprowadziły do tego, że nie mamy w Polsce (waluty) euro, nie mamy autostrad, nie mamy porządnej służby zdrowia _ - wyliczał Rosati.

Tagi: po, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz