Notowania

paweł graś
14.04.2009 06:54

Rząd o pomocy. Po tragicznym pożarze

Rzecznik rządu zapowiada, że podjęte zostaną decyzje ws. wysokości wsparcia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

_ - Wtorkowe posiedzenie rządu będzie poświęcone m.in. tragedii w Kamieniu Pomorskim i pomocy poszkodowanym _ - poinformował rzecznik rząduPaweł Graś.

Rada Ministrów będzie decydowała o tym, jakie środki zostaną przekazane na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru.

_ - Na pewno to będzie jednym z punktów posiedzenia, bo pan premier zapowiedział pomoc ze środków z rezerwy ogólnej. Zostaną przedstawione efekty narady u pana ministra Schetyny, a także podjęte wstępne decyzje co do wysokości środków _ - powiedział PAP Graś.

CZYTAJ TAKŻE FELIETON MONEY.PL:

* [ Gałązka: Jak, przy okazji tragedii, pomóc samemu sobie ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/galazka;jak;przy;okazji;tragedii;pomoc;samemu;sobie,136,0,443528.html )

W poniedziałek późnym wieczorem w MSWiA odbyło się spotkanie wicepremieraGrzegorza Schetynyi przedstawicieli służb, którzy brali udział w poniedziałkowej akcji.

Wcześniej premierDonald Tuskzapowiedział, że rząd pomoże odbudować spalony w pożarze hotel socjalny w Kamieniu Pomorskim. Według wstępnych szacunków będzie na to potrzebne ok. 3,5-4 mln zł.

Pożar w hotelu socjalnym w Kamieniu Pomorskim wybuchł w poniedziałek po północy. Według dotychczasowych danych straży pożarnej, w pożarze zginęło 21 osób.

Tagi: paweł graś, wiadomości, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz