Notowania

paweł graś
07.11.2008 06:05

Schetyna rozliczy partyjne "doły"

W PO przeprowadzono audyt. To wstęp do wystawienia ocen lepszym i gorszym regionom.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Na przełomie listopada i grudnia sekretarz generalny POGrzegorz Schetynaprzedstawi wyniki kontroli w partii szefom regionów- dowiedziała się _ Rzeczpospolita _. Pomysł przeprowadzenia audytu zrodził się jeszcze przed wyborami w 2007 roku.

Jak wylicza osoba z władz PO, kontrola ma pokazać ilu dokładnie jest członków partii, gdzie są nowe koła, które struktury partii są słabe oraz którzy członkowie nie płacą składek. Posłowie PO nie mają wątpliwości: audyt to wstęp do wystawienia ocen lepszym i gorszym strukturom.
_ Rzeczpospolita _ przewiduje, że niedługo takie przeglądy nie będą potrzebne. Władze partii wprowadzają bowiem elektroniczny rejestr wszystkich działaczy wraz z opisem wpłaconych i zaległych składek.

Zastępca sekretarza generalnego Platformy,Paweł Graśzapewnia, że system został już wdrożony we wszystkich regionach. I zapowiada, że PO będzie dysponować najsprawniejszą i najnowocześniejszą maszyną partyjną w tej części Europy.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Schetyna ze znajomymi powinni zostać skontrolowani ]( http://news.money.pl/artykul/schetyna;ze;znajomymi;powinni;zostac;skontrolowani,53,0,359221.html )
* [ Co drugi Polak popiera Platformę ]( http://news.money.pl/artykul/co;drugi;polak;popiera;platforme,184,0,379064.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: paweł graś, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz