Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

SLD i PiS - od rozmów o sojuszu do festiwalu niechęci

0
Podziel się

Posłowie obu partii odżegnują się od pomysłu współdziałania.

SLD i PiS - od rozmów o sojuszu do festiwalu niechęci
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDISKVFN

*Politycy uznają zanierealną możliwość powstania koalicji Prawa i Sprawiedliwości z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Eurodeputowany Sojuszu Wojciech Olejniczak podkreślił, że obie partie dzieli zbyt wiele różnic, by można było w ogóle myśleć o takiej możliwości. *

Eurodeputowany podkreślał ogromne różnice między partiami w Politycy Salonie Trójki. Nie tylko te z przeszłości, ale te skupiające się na różnicach co do wizji przyszłości.

POSŁUCHAJ WOJCIECHA OLEJNICZAKA:

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Putra z PiS oświadczył, że obecnie nie widzi żadnej możliwości współdziałania, bo w SLD są ludzie, którzy kojarzą się z komitetem centralnym.

bDISKVFP

POSŁUCHAJ KRZYSZTOFA PUTRY:

Z kolei szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak przestrzegł przed zbyt ostrymi osądami w politycznych polemikach. Podkreślił, że trzeba pamiętać o konsekwencjach tego, co się mówi.

POSŁUCHAJ WŁADYSŁAWA STASIAKA:

Politycy odnosili się do słów Włodzimierza Cimoszewicza, który powiedział kilka dni temu, że działacz lewicy byłby świnią, gdyby chciał koalicji z Prawem i Sprawiedliwością. PiS bowiem, według Cimoszewicza, odpowiada za śmierć byłej posłanki SLD Barbary Blidy.

bDISKVFV

ZOBACZ TAKŻE:

bDISKVGq
KOMENTARZE
(0)