Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tusk nadal propaguje politykę miłości

0
Podziel się

Mimo ostatnich afer i trudnej sytuacji w rządzie premier zapewnia, że PO chce zaufania.

Tusk nadal propaguje politykę miłości
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDmIcPed

W ostatnich tygodniach partią rządzącą wstrząsnęły m.in. afera hazardowa i stoczniowa. I chociaż musiało dojść aż do wymiany ministrów premier powtarza, że PO to partia spokoju, a wrogiem jest PiS.

_ - Polski nie stać na powrót PiS _ - mówi Donald Tusk w wywiadzie dla _ Gazety Wyborczej _.

Zdaniem premiera, Polacy obawiają się Prawa i Sprawiedliwości, bo nie chcą _ nieustannego chybotania Polską od ściany do ściany _. _ - Nie chcą polityki, gdzie głównym celem jest unicestwienie konkurenta - uderzyć, dopaść i zniszczyć. Trzeba zrobić wszystko, żeby Polskę chronić przed polityki _ - mówi premier Donald Tusk.

bDmIcPef

Jego zdaniem dla PiS nie ma bardziej przykrej sytuacji niż poczucie równowagi, harmonii, ładu, zaufania, spokoju. - _ To są te wartości życia publicznego, które dla PiS są zabójcze. Na tym polega istota sporu między PiS i PO _ - dodaje premier.

- _ Mariusz Kamiński chciał służyć państwu i PiS, i to drugie wychodziło mu lepiej _ - mówi Donald Tusk o odwołanym szefie CBA. Dodaje zarazem, że CBA jako instytucja jest potrzebne i nie zostanie zlikwidowane. _ - Kłopot z Biurem, a raczej z jego dotychczasowym szefostwem, polega na tym, że powstało po to, by wyeliminować korupcję z polityki, ale samo de facto stało się elementem polityki _ - uważa premier.

bDmIcPeG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)