Notowania

sarkozy
13.11.2008 19:07

Tusk spotka się ponownie z Sarkozym

Do spotkania z francuskim prezydentem dojdzie 6 grudnia w Gdańsku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EPA/PAP)

Premier Donald Tusk spotka się 6 grudnia w Gdańsku z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym oraz przywódcami ośmiu państw Europy Środkowej i Wschodniej podczas konferencji z okazji 25. rocznicy przyznania pokojowego Nobla Lechowi Wałęsie.

Premier poinformował o tym po rozmowie z francuskim prezydentem. Powiedział też, że głównym tematem spotkania w Gdańsku będzie kwestia pakietu klimatyczno-energetycznego.

Oprócz polskich i francuskich przywódców w spotkaniu w Gdańsku wezmą udział przywódcy Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii oraz Litwy, Łotwy i Estonii.

W spotkaniu nie będzie uczestniczył obecny prezydent RP, Lech Kaczyński, który w tym samym czasie będzie składał wizytę w krajach Dalekiego Wschodu, gdzie spotka się m. in. z cesarzem Japonii.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Tusk w Paryżu chce bronić elektrowni węglowych ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tusk;w;paryzu;chce;bronic;elektrowni;weglowych,111,0,384879.html )
* [ Prezydent traci poparcie ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;traci;poparcie,99,0,384867.html )
* [ Okupacja biura Tuska. Związkowcy nie rezygnują ]( http://news.money.pl/artykul/okupacja;biura;tuska;zwiazkowcy;nie;rezygnuja,107,0,384875.html )
* [ Tusk w EBC rozmawiał o euro w Polsce ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;w;ebc;rozmawial;o;euro;w;polsce,21,0,384789.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: sarkozy, tusk, prezydent, premier, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz