Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kampania wyborcza
02.02.2010 07:02

Tusk ujawnia kandydatów na prezydenta

Premier potwierdził: Kandydatem na prezydenta będzie Komorowski lub Sikorski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

*PremierDonald Tuskpowiedział, że _ realny wybór _, jeśli chodzi o kandydata PO na prezydenta, dotyczyBronisława KomorowskiegoiRadosława Sikorskiego. *_ _

_ - Obaj mają kwalifikacje, także historia ich życia pokazuje, że każdy z nich ma chyba dość poważne szanse _ - uważa premier Tusk w TVP2. - _ Uważam, że jeden i drugi ma wystarczająco dużo atutów, by wygrać te wybory prezydenckie _ - powiedział premier.

Tusk ocenił, że Sikorski i Komorowski mają równe szanse na zostanie kandydatem Platformy w wyborach prezydenckich. _ _

_ - Jeśli pyta mnie pan o moje przekonanie, to jest naprawdę 50 na 50, bo o jednym i drugim mogę powiedzieć, że jednego i drugiego namawiałem wiele, wiele tygodni temu, a nawet i miesięcy, żeby jeden i drugi zakładał taką możliwość, że będzie musiał wziąć na swoje barki, na swoją odpowiedzialność ten ważny wyścig _ - mówił Tusk, odpowiadając na pytanie o szanse Komorowskiego i Sikorskiego.

_ - Uważam, że jest to realna alternatywa, realny wybór dotyczy tych dwóch polityków, w Platformie, bo Polacy będą mieli ofertę zdecydowanie bogatszą _ - powiedział Tusk. Jak dodał, _ Polsce potrzebny jest prezydent, który będzie wspierał pozytywne zmiany _.

Tagi: kampania wyborcza, bronisław komorowski, kandydat, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz