Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

TVP idzie na kompromis: Pokaże prezydenta i premiera

0
Podziel się:

Prosił o to rzecznik rządu Paweł Graś.

TVP idzie na kompromis: Pokaże prezydenta i premiera
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Prezydent Lech Kaczyński będzie w Rosji na uroczystościach rocznicowych zbrodni katyńskiej 10 kwietnia, premier - 3 dni wcześniej. Z prośbą o transmisję tych uroczystości zwrócił się do TVP rzecznik rządu Paweł Graś. *

Jak podały wieczorne Wiadomości,początkowo Telewizja planowała pokazać uroczystości 10. kwietnia z udziałem prezydenta,ale odkąd było wiadomo, że trzy dni wcześniej odbędzie się w Katyniu spotkanie premierów Polski i Rosji TVP postanowiła pokazać oba te wydarzenia. Rzecznik Telewizji Stanisław Wojtera podkreślił, że odbędą się transmisje z wszystkich uroczystości w Katyniu:

POSŁUCHAJ STANISŁAWA WOJTERY:

O prośbie rzecznika rządu i o tym, że zarząd Telewizji Polskiej zdecyduje w poniedziałek, czy transmitować uroczystości z udziałem premierów Polski i Rosji , napisała _ Rzeczpospolita _. Gazeta cytowała rzecznika TVP, według którego telewizja zamierzała relacjonować spotkanie Tuska z Putinem, ale w sposób tańszy, wysyłając ekipy dziennikarskie, ale bez kosztownego wozu transmisyjnego. Wóz miał pojechać do Katynia 10-go kwietnia - na uroczystości z udziałem prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)