Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lepper
12.07.2007 13:33

Wassermann: Co najmniej jedna osoba zdradziła

"Co najmniej jedna osoba zdradziła, ale to nie był minister Gosiewsk"i - powiedział tuż przed wejściem do sali w której zebrała się sejmowa komisja ds. służb specjalnych Zbigniew Wassermann odnosząc się do przecieku dotyczącego zeszłotygodniowej akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa.

Podziel się
Dodaj komentarz

Za zamkniętymi drzwiami posłowie sprawdzają okoliczności akcji CBA w ministerstwie rolnictwa. Na posiedzenie przybył szef CBA Mariusz Kamiński i koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann.

Wchodząc na salę Wassermann przyznał, że nie można wykluczyć, iż Andrzej Lepper ostrzegł aresztowanych przez CBA mężczyzn. Zaznaczył, że sprawę należy zbadać.

Wassermann zapewnił, że akcja CBA nie były upolityczniona, a kontrolę nad nią sprawowała prokuratura i sąd. "To nie były działania pozbawione kontroli" - podkreślił Wassermann. Zbigniew Wasserman przyznał, że wiedział o akcji CBA, ale jego wiedza była niewielka. Minister zaznaczył, że takie są procedury w tego typu tajnych akcjach.

ZOBACZ TAKŻE:CBA szykuje prowokacje przeciwko PO i SLD?
Minister tłumaczył, że nie wnikał w czynności operacyjne, bo czasem takie akcje grożą zdrowiu i życiu funkcjonaruiszy i ważne jest, aby jak najmniej osób je znało. Wassermann przypomniał nieudaną z powodu przecieku akcję policji w Starachowicach.

Wassermann nie chciał odnieść się do sugestii Andrzeja Leppera, który powiedział dziś, że Przemysław Gosiewski mógł znać szczegóły akcji CBA, choć nie był do tego uprawniony.

Tagi: lepper, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz