Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wassermann: Nieprawidłowości w WSI do prokuratury

0
Podziel się:

Do prokuratury trafiło kilka wniosków dotyczących nieprawidłowości w Wojskowych Służbach Informacyjnych. Poinformował o tym koordynator do spraw służb specjalnych Zbigniew Wassermann.

Wassermann: Nieprawidłowości w WSI do prokuratury

Wassermann: Każde przestępstwo to poważna sprawa Wassermann i Antoni Macierewicz, likwidator WSI, spotkali się z sejmową komisją ds. służb specjalnych, która ma omówić kwestię przebiegu likwidacji tych służb. Według Zbigniewa Wassermanna wnioski wysłane do prokuratury dotyczą nieprawidłowości przy przetargach i ujawniania tajemnic.

Wnioski powstały na podstawie ankiet składanych przez funkcjonariuszy WSI, którzy następnie staną przed komisją weryfikacyjną. Zdaniem Wassermanna wysłane prokuraturze wnioski potwierdzają pogląd o patologiach w tych służbach.

Likwidator WSI Antoni Macierewicz odmówił komentarza przed posiedzeniem komisji. Powiedział, że wypowie się po spotkaniu. Z komisją ma rozmawiać jeszcze dziś także były szef WSI, Marek Dukaczewski. Zgłosił się do komisji sam i zapowiadał, że chce bronić dobrego imienia WSI.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)