Notowania

lech kaczyński
30.06.2009 14:46

Wywiady prezydenta pod lupą prokuratury

Prokuratura zbada, co po incydencie w Gruzji mówił o nim Lech Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

W zeszłym roku w pobliżu konwoju, którym jechali prezydenciLech Kaczyńskii Michaił Saakaszwili padły strzały. Radosław Skiba z warszawskiej Prokuratury Okręgowej powiedział, że na razie nie planuje się przesłuchania głowy państwa w tej sprawie:

Radosław Skiba nie wykluczył jednak, że przesłuchanie prezydenta może okazać się konieczne. Może o tym zdecydować prokurator prowadzący śledztwo:

Do incydentu doszło podczas wizyty prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Michaiła Saakaszwilego na granicy gruzińsko - osetyjskiej. W pobliżu konwoju, którym podróżowali padły strzały. Nikt nie odniósł obrażeń. Do tej pory nie wyjaśniono, kto strzelał.

| STRZELALI DO PREZYDENTA? |
| --- |
| 23 listopada ubiegłego roku konwój samochodów z prezydentami Kaczyńskim i Micheilem Saakaszwilim został zatrzymany przy granicy Gruzji z Osetią Południową. W pobliżu rozległy się strzały. Nikomu nic się nie stało. Kolumna samochodów miała jechać z lotniska w Tbilisi do jednego z osiedli przy granicy z Osetią Płd. Po incydencie prezydenci wrócili bezpiecznie do Tbilisi. |

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: lech kaczyński, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz