Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO

0
Podziel się:

Poseł PiS uważa, że za awanturę w Sejmie odpowiedzialny jest przede wszystkim marszałek.

Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ - PO odnosi się do PiS z pogardą i wykorzystuje przewagę, dlatego doszło do eskalacji emocji na posiedzeniu komisji regulaminowe _j -mówiZbigniew Ziobro.

Poseł PiS pytany w radiowej Trójce, czy posłowie powinni przeprosić wyborców za zachowanie na komisji, Ziobro odparł, że _ przepraszać powinni ci, którzy wywołali sytuację, posłowie PiS nie wywołali sytuacji _.

Według posła PiS przeprosić powinien _ przede wszystkim marszałek Komorowski _ za łamanie standardów i procedur sejmowych. _ - Przede wszystkim powinny być konsekwencje wobec marszałka, bo jego zadaniem było prowadzić tak posiedzenie Sejmu, aby być osobą, która jednoczy i rozwiązuje konflikty, a on eskalował konflikty, dając głos i możliwość wypowiedzi posłom Platformy, odbierając głos - w sposób niebywały do tej pory - posłom PiS doprowadził do eskalacji emocji _ - mówił Ziobro.

Ziobro powtórzył, że nie przyszedł na posiedzenie komisji, ponieważ miał informację, że odbędzie się ono dopiero po sejmowych wakacjach. _ - Platforma w sposób podstępny zmieniła plan, wiedząc, że tego dnia mam konferencję w Krakowie _ - powiedział.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)