Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski Ład do zmiany. "Inaczej część gospodarki zapłaci za społeczne darowizny"

Propozycje socjalne zawarte w Polskim Ładzie opłaci najbardziej innowacyjna część gospodarki - nie ma wątpliwości Wojciech Kostrzewa, prezes Polskiej Rady Biznesu. Wyjaśnił, że biznes sprzeciwia się przede wszystkim tzw. składce zdrowotnej. - To przedsiębiorcy będą tą grupą społeczną, która będzie odpowiedzialna za odbudowę gospodarki po kryzysie pandemicznym. Nie wiemy jednak, dlaczego mamy być tą grupą, która zapłaci ostateczny rachunek za pandemię - stwierdził w programie "Money. To się liczy".

0
0
66
Podziel się
Komentarze (66)
zobacz więcej komentarzy (66)
KOMENTARZE
(66)
Bogna
rok temu
Zlikwidowac wszystkie daniny I niech kazdy bedzie kowalem swojego losu,oddac skladki zamknac ten bajzel
Xyz.
rok temu
Jedn taki jest właścicielem 38 posiadłości, może on się skusi i pomoże ?
niezadowolona...
rok temu
Mam 5 dzieci a gmina nie daje im mieszkań, mimo że już mają nawet 20 lat. Wszyscy się gnieździmy na 100 metrach, który dostaliśmy od gminy bez odnowienia, musielibyśmy sami malować a pieniędzy nie dają. Gdzie ten dobrobyt?
satoneuha
rok temu
Ograbic tych, ktorzy cos maja i ktorzy wykazuja jeszcze jakas inicjatywe i dac tym, ktorych jedynym zajeciem jest plodzenie patologii podobnej sobie. Oto Nowy Lad PiSdzielcow. Bedziecie wyc i kwiczec. Dzisiaj wam to mowie. A po nich chocby potop... XXI wiek. Polska. Sredniowiecze w srodku Europy. Congrats.
kik
rok temu
Namawiali namawiali aż namówili. Przestaję pracować i idę sobie nić nie robić na socjalu ....
...
Następna strona