Trwa ładowanie...
bDoWndEB

Notowania

Przejdź na

Pomysł na dom. Przyczepa czy dom? Niezły trik

sez. 1, odc. 5

W nowym sezonie „Pomysłu na dom” prowadzący sprawdzą najnowsze trendy w budownictwie i technologiczne nowinki z nim związane. Przyjrzą się bliżej domom budowanym w nowoczesnych technologiach, tym dużym, ale i tym najmniejszym do 35 m2, domkom na przyczepie, w kontenerach, na wodzie i wielu innym ciekawym budynkom. Ile kosztują, kto jest nimi zainteresowany, jak wygląda ich wnętrze i jakie rozwiązania architektoniczne można zastosować w tak małej przestrzeni?

24-10-2020
311 reakcji
167
53
91
Podziel się
Komentarze (91)
25-10-2020
Kot Jarka
By rozwiązać w Polsce problem mieszkaniowy wystarczy zapakować nasz kochany rząd do rakiety i wysłać na księżyc, nie będą musieli się o nas martwić a my już sobie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (91)
bDoWndEN
KOMENTARZE
(91)
Kot Jarka
miesiąc temu
By rozwiązać w Polsce problem mieszkaniowy wystarczy zapakować nasz kochany rząd do rakiety i wysłać na księżyc, nie będą musieli się o nas martwić a my już sobie doskonale poradzimy.
NIE OPŁACA SI...
miesiąc temu
Wg ustawy Prawo Budowlane na każdej działce można postawić domek do 35 m2. (Co razem z poddaszem daje 70 m2 pow. użytkowej). Cena budowy pod klucz w zależności od lokalizacji max 120 tyś. brutto! Ten tu jest niepraktyczny, ma tylko 20m2 i piekielnie drogi (180 tyś. brutto).
Piotr
miesiąc temu
a co z zasilaniem w energię elektryczną, gaz, czystą wodę i co zrobić ze ściekami?
bDoWndFf
ixi
miesiąc temu
Razem z tarasem 240 tysięcy za 30mkw? Chora cena - 8 tysi za metr. To lepiej kupić domek holenderski - używka 12x3m kosztuje 60 tysi.
Kris
miesiąc temu
Zgadzam się, że jest to dobry pomysł ale za 20 tyś. zł
...
Następna strona