Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poprawki Senatu do tarczy antykryzysowej. "Nie możemy dopuścić do katastrofy gospodarczej"

- Wprowadziliśmy poprawki do rządowej specustawy tak szybko jak tylko projekt z Sejmu trafił do Senatu - powiedział Krzysztof Kwiatkowski, senator niezależny. – Wcześniej nie było to możliwe, bo musimy pracować na dokumentach, nie na słowach. Nie powiem w tej chwili, jaki jest koszt tych poprawek, bo one muszą zostać przyjęte. Zapewniam jednak, że koszt będzie większy, jeśli Polki i Polacy nie będą otrzymywać wynagrodzeń i jak polskie firmy zaczną padać, a my będziemy się temu biernie przyglądać. Propozycje Senatu mają na celu niedopuszczenie do katastrofy gospodarczej i na ratowaniu firm i pensji. Ta dramatyczna sytuacja będzie nas wiele kosztować, ale koszty muszą być rozłożone sprawiedliwie i proporcjonalnie i w tym kierunku zmierzamy.

0
0
83
Podziel się
Komentarze (83)
zobacz więcej komentarzy (83)
KOMENTARZE
(83)
Polak
2 lata temu
Jeden łapówkarz drugi przekretas , taka banda proponuję rozwiązania problemów ! , zniszczyć finanse potem powiedzą że to wina rządu
oda
2 lata temu
Oto dwaj oszuści i złodzieje z grupy POwskich Kacyków
Ty
2 lata temu
Grocki czy pan/pani Grocka to twoja rodzina bo jestescie podobni. A tak na serio to panie Grocki jest pan takim podobno cudownym lekarzem to prosze nie bawic sie teraz w polityke tylko isc do szpitala i pomagac ratowac ludzi ps. oczywiscie nie za koperty!
JO
2 lata temu
Jak patrzę na wypociny niektórych internautów to ręce opadają , że braknie kasy na poprawki senatu .Przypomnę słowa glapy ,pieniędzy mamy pełne skarbce .Gdyby laicy i konus kapkę zostawili na czarną godzinę a nie rozdawali na lewo i prawo ,to byli byśmy na tarczy !
Neli
2 lata temu
PIS da wyszła prawda . Władza za wszelką cenę!!!
...
Następna strona