Trwa ładowanie...
bFevvIgl
Notowania
Przejdź na

Prace nad tarczą branżową na ukończeniu. Możliwe wsparcie dla trzech dodatkowych branż

- Decyzje o tym, jakie branże otrzymują wsparcie, mają podstawy analityczne i prawne. Nie jest tak, że jedni się załapali cudem, a drudzy nie - przekonywała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. Tzw. tarcza branżowa, czyli kolejna transza rządowej pomocy, nadal nie opuściła parlamentu. Wszystko wskazuje na to, że Sejm zgodzi się - na wniosek Senatu - na rozszerzenie pomocy o trzy branże: przewozy autokarowe, catering i pralnie. Poprawki w tej sprawie poparła już sejmowej komisja. Wiceminister podkreśliła przy tym, że ewentualne rozszerzenie pomocy właśnie z tarczy branżowej będzie możliwe na drodze rozporządzenia, co trwa krócej niż uchwalanie ustawy.

0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bFevvIgx
KOMENTARZE
(4)
Ra
rok temu
Ciekawe czemu nikt nie informuje że procedowana jest zmiana spadku, pierwotnie zakładano i wszedzie piszą o 40%, a procedowana jest spadek 70%!!!
Ra
rok temu
A czemu nie dodają ze procedowana jest zmiana spadku obrotu zamiast 40% możliwe że 70%!!!!!
Wyspy handlow...
rok temu
Zostały zamknięte wyspy handlowe bez względu na PKD, a pomoc dostaną tylko niektóre PKD.
bFevvIgP
Łucja
rok temu
Nie wiem czemu ale pisowcom nie wierzę w ani jedno słowo ,tak samo klerykom. Może czasem to co mówią jest realizowane ale tylko przez pomyłkę bo cele mają całkiem inne a chyba nie wszyscy są aż tak naiwni jak ich wyborcy że im we wszystko wierzą ale to inna sprawa.