Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarze: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"

- Co jakiś czas trzeba znaleźć jakiegoś wroga, kogoś, kto przyczynia się do tego, że jest źle. Tu akurat padło na prywatną służbę zdrowia - tak dr Jerzy Friediger, dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie w programie "Newsroom" skomentował słowa premiera. Mateusz Morawiecki pytał, czy "służba prywatna dzisiaj ratuje, czy ratuje zdrowie i życie pacjentów COVID-19". - Tylko państwo w najtrudniejszych chwilach próby musiało rzucić i rzuciło wszystkie swoje środki po to, by uratować jak najwięcej Polaków - dodał premier. Lekarz skomentował, że on by nie dzielił służby zdrowia na publiczną i prywatną. - Wszyscy pracujemy ciężko, wszyscy walczymy - podkreślił.

25-03-2021
0
0
151
Podziel się
Komentarze (151)
zobacz więcej komentarzy (151)
KOMENTARZE
(151)
Amator piwa.
rok temu
Prywatna służba ,owszem ratuje ale tylko za pieniądze. Ten sam lekarz w przychodni nie przyjmuje bo covid ,ale prywatnie za 150-200 zł za 10 minut to już nie problem .Dla lekarzy okres pandemii to jak żniwa dla rolnika .Brawo dla premiera !
Prezespowraca
rok temu
Prywatna "służba zdrowia" to biznes, a nie żadna służba. Ci sami lekarze na NFZ "boją się" przyjmować, ale prywatnie już normalnie, bo dodatkowa kasa. Pacjent to zło konieczne (albo niekonieczne, jak się okazuje), ale klient już jest w porządku, bo płaci do rączki.
monika
2 lata temu
Jestem ciekawa dlaczego Pan Premier pracował w prywatnym banku skoro tak nie lubi tego co prywatne. Panie Premierze wstyd niby taki Pan wykształcony, taki inteligentny, a takie głupoty Pan opowiada.
drAntonii
2 lata temu
Bez prywatnej ochrony zdrowia umarłbym na ból zęba!!!
marek
2 lata temu
Pan Premier Morawiecki ratuje wszystkie branże jeszcze trochę a będzie wypłacał każdemu Polakowi kasę bo pójdą na bezrobotne.
...
Następna strona