Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cd projekt
18.06.2020 19:03

Premiera Cyberpunk 2077 ponownie przesunięta. "Nie wydamy gry, która nie jest gotowa"

Premiera gry Cyberpunk 2077 została przesunięta na 19 listopada. "Ci z Was, którym znana jest filozofia przyświecająca nam w tworzeniu gier, wiedzą, że nie wydamy gry, która nie jest gotowa" - piszą w liście do fanów współzałożyciel CD Projekt RED Marcin Iwiński oraz szef studia Adam Badowski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe, CD Projekt Red)
Cyberpunk 2077 teraz ma mieć premierę w listopadzie.

O przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077 informuje jej producent za pośrednictwem konta Cyberpunka 2077 na Facebooku. W liście, pod którym podpisali się Marcin Iwiński oraz Adam Badowski, tłumaczą wspólnie, że "choć jest to jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie może podjąć twórca gier", to jednak studio nie wyda "gry, która nie jest gotowa". Za tę decyzję twórcy przepraszają.

"I mimo iż uważamy ją za słuszną, jesteśmy Wam winni przeprosiny za to, że musicie jeszcze zaczekać. Chcemy, by Cyberpunk 2077 został z Wami na wiele lat. Mamy nadzieje, że po premierze zrozumiecie, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok" - czytamy w liście.

Twórcy gry podkreślają, że w chwili, gdy piszą te słowa, gra jest już kompletna, jeżeli chodzi o zawartość i grywalność. W Night City - mieście, po którym będą poruszać się gracze - "wszystko jest już na swoim miejscu".

Zobacz też: Tesco znika z Polski. "Konkurencja się zaostrzy, to dobra wiadomość dla kosumentów"

"Biorąc jednak pod uwagę bogactwo elementów i złożoność nakładających się na siebie systemów, musimy starannie wszystko przetestować, zbalansować mechaniki gry oraz poprawić wiele błędów. Ogromny świat oznacza ogromną ilość pracy niezbędną do jego dopieszczenia: na to właśnie zamierzamy poświęcić dodatkowy czas" - czytamy dalej.

Autorzy listu przypomnieli również, że gra została udostępniona dziennikarzom i już wkrótce pojawią się ich pierwsze recenzje. "Liczymy, że działania te do pewnego stopnia zaspokoją Wasz głód Cyberpunka, podczas gdy my będziemy zajmować się szykowaniem gry do jej listopadowej premiery" - kończą Iwiński i Badowski. Nowa data premiery gry to 19 listopada.

To nie pierwsze przesunięcie premiery Cyberpunka 2077. Gra pierwotnie miała zadebiutować 16 kwietnia 2020 roku - jednak w styczniu studio ogłosiło, że przesuwa premierę na 17 września. Teraz i ta data jest już nieaktualna.

TREŚĆ CAŁEGO LISTU:

(Facebook.com, CD Projekt)

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-06-2020

TrackDo 2077 r. zdąrzą :)

18-06-2020

ŁysyTeraz nie żałuję ze odpuściłem sobie preorder

18-06-2020

hheebeda przesuwac zeby ominac kryzys gospodarczy i pompowac balonik na gieldzie

Rozwiń komentarze (3)