Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Materiał partnera
|
aktualizacja

Prestiżowe wyróżnienia dla Avivy. Ubezpieczyciel z trzema tytułami

0
Podziel się:

Rekordową liczbę nagród, bo aż trzy - w konkursie branży ubezpieczeniowej - odebrał Adam Uszpolewicz, prezes Avivy, Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. To już kolejny rok, w którym Aviva zdobywa laury w tym rankingu.

Adam Uszpolewicz, prezes Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A.
Adam Uszpolewicz, prezes Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. (Materiały prasowe, Materiały prasowe)

Prezes spółki podzielił się swoją radością m.in. z obserwatorami na Twitterze, gdzie 10 stycznia (w dzień po gali wręczenia nagród) napisał w skromnym, acz wymownym stylu.

Trzy laury dla Avivy

Jak poinformowała Gazeta Bankowa, organizator branżowego konkursu, Aviva zdobyła trzykrotnie drugie miejsce w następujących zestawieniach: Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018 w kategorii Zakłady Ubezpieczeniowe Dział I, Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018 w kategorii Zakładów Ubezpieczeniowych Działu II oraz Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018 w kategorii Pozostałe Ubezpieczenia (z wyłączeniem Grupy 3 oraz 10).

„W tegorocznej edycji konkursów ubezpieczeniowych, poza analizowaniem twardych danych dotyczących kondycji finansowej, wskaźników i parametrów opisujących sprawność organizacyjną, patrzyliśmy również na tę cechę, którą można określić jako umiejętność wnikania w te obszary działalności, które mają potencjał zarówno pozytywny, jak i negatywny, mogą być źródłem sukcesu, na przykład w obszarze mobilności, jak i zagrożeń, na przykład w nie do końca jasnych przepisach umów” – napisali organizatorzy w komunikacie.

- „Przyjęliśmy założenie, że brak precyzji jest słabością, która wcześniej czy później zostanie wykorzystana przez konkurencję, ponieważ dysponuje ona narzędziami technologicznymi, że będzie potrafiła je wyłapać - podkreślono. - Ci, którzy widzą tego typu problemy, zasługują na uznanie”.

Związany z Avivą od ponad dekady

Adam Uszpolewicz związany jest z Avivą od 2007 r. W latach 2007-08 pełnił funkcję prezesa grupy, a następnie objął rolę przewodniczącego rad nadzorczych spółek Avivy w Polsce.

W latach 2009-13 działał w międzynarodowych strukturach grupy – odpowiadał m. in. za rozwój biznesu i marketing na rynkach europejskich i azjatyckich. W 2013 r. objął ponownie stanowisko prezesa grupy Aviva w Polsce i został powołany na prezesa Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA.

Bezpośrednio przed przyjściem do Avivy był dyrektorem w PwC w Polsce. Wcześniej pełnił funkcje menedżerskie w czołowych międzynarodowych grupach finansowych, m. in. GE Capital i Cigna, także w Londynie i Luksemburgu. Ukończył studia ekonomiczne i anglistykę na Uniwersytecie w Kopenhadze.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)