Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezes Nestle dziękuje pracownikom za poświęcenie i prosi o dalszą wytrwałość. Choć łatwo nie będzie

"Bądźcie gotowi na uderzenie burzy, bo uderzy" – mówi prezes Nestle do pracowników. I prosi ich o wytrwałość, bo tysiące klientów każdego dnia potrzebują wytworzonych przez nich produktów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Nestle.com)
Trwająca epidemia udowodniła, że prawdziwymi bohaterami dnia codziennego są m.in. pracujący przy produkcji żywności (Fot: -)

Prezes Nestle Mark Schneider zaapelował do pracowników koncernu o to, by dali z siebie maksimum możliwości, bo od ich determinacji i cierpliwości zależy pewność dostaw żywności do sklepów – informuje "Puls Biznesu".

- To moment na dokonanie dodatkowego wysiłku, pokonanie dodatkowej mili – głosi apel skierowany przez prezesa do pracowników koncernu. – Proszę, bądźcie gotowi na uderzenie burzy, bo uderzy – dodał.

Apel prezesa skierowany był przede wszystkim do osób zatrudnionych przy produkcji. Szwajcarski koncern spożywczy ma ponad 290 tys. pracowników na całym świecie.

W poniedziałek tarcza antykryzysowa będzie przedmiotem obrad Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W piątek zajmie się nią Sejm.
Tarcza antykryzysowa prawie gotowa. Dziennikarze dotarli do projektu nowelizacji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

Tagi: koronawirus, gospodarka, wiadomości, nestle, praca, żywność
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-03-2020

EGONnikt normalny i swiadomy nie kupuje tego g o w na - sam cukier ,konserwany , ulepszacze ,poprawiacze smaku i samo EEEEEEEEE

23-03-2020

JRKorpogadka. Niech każdy myśli o sobie i swojej rodzinie.

23-03-2020

GorlecNestle - kiedyś wspaniała czekolada. To oni wykupili najlepsze polskie fabryki cukiernicze i spożywcze i potem je zabili, lub przekształcili na chłam. … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (117)