Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Proceder kupowania zwolnień w internecie. "To są 'zwolnieniomaty'. Haniebne i groźne działanie"

- Proceder, który dzięki prowokacji dziennikarskiej odkryła „Dziennik Gazeta Prawna”, nazywam „zwolnieniomatem”. To jest działanie poza prawem, haniebne moralnie z wielu powodów - przyznał w programie "Newsroom" WP dr Michał Sutkowski, Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych. - Ten proceder burzy zaufanie do zawodu lekarza, które już jest nadwątlone z powodu działań, które mają miejsce poza naszym zawodem. Jeśli my lekarze sami nie będziemy szanować swojego zawodu, wylądujemy na samym dole w rankingach zaufania społecznego. To jest też szkodliwe dla pacjenta. Wypisywanie recept na antybiotyki, na silne leki przeciwbólowe bez wykonania badań, może doprowadzić nawet do śmierci, z czego często nie zdają sobie sprawy sami pacjenci. Pacjenci kupujący recepty w sieci wypełniają ankiety, ale nic nie zastąpi kontaktu lekarza z człowiekiem i dokładnych badań klinicznych. O zgrozo, ten chory może mieć później problemy dużo poważniejsze niż wcześniej. Są to jednak...

rozwiń
0
0
114
Podziel się
Komentarze (114)
zobacz więcej komentarzy (114)
KOMENTARZE
(114)
kris
miesiąc temu
Ale odkrycie, a pandemię kto nakręcał i zamykanie służby zdrowia.?
Gość
miesiąc temu
Heh. On to dziecko kiedyś widział i wie w jakim jest stanie😂 Ale gość płynie. Widać, że żal d ściska bo nie dorabia w team sposób a cześć klientów odpłynęła. Poza tym teleporada to nie pomysł pacjentów.
wera
2 miesiące temu
sami lekarze postarali sie o brak zaufania przez ta pseudopandemie
opo
2 miesiące temu
No i co? Do lekarza na NFZ nie da się dostać bo przychodnie nie odbierają telefonów i nie rejestrują na dany dzień. Trzeba sobie radzić.
dziobak
2 miesiące temu
skierowanie na zabieg za tydzień czasu za orzecznik stwierdza że jestem zdrowy .A tem panoczek o czym mówi o Covidzie to już się zbłaźnił a może cos powie o tele-poradach. Jak to jest prywatnie to jutro a państwowo za pól roku jak nie dłużej a gdzie przysięga.
...
Następna strona