Trwa ładowanie...
bEDfhlHF
Notowania
Przejdź na

Prof. Balcerowicz: politykę Glapińskiego oceniam źle, nie wiem, czy działa z własnego przekonania

Czy Narodowy Bank Polski jest niezależny? Na to pytanie odpowiadał w programie "Money. To się liczy" prof. Leszek Balcerowicz, przewodniczący Rady FOR, były wicepremier i minister finansów. - To jest szersze pytanie: czy w państwie PiS mogą istnieć niezależne instytucje, czy też taka jest sytuacja, w której decyzje faktycznie podejmowane są w jednym ośrodku, a realizowane przez osoby, które należą do jednego wielkiego układu polityczno-partyjno-państwowego. Nie wiem, czy szef NBP Adam Glapiński działa z własnego przekonania, czy w porozumieniu z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, ale jego politykę oceniam źle - powiedział.

0
0
53
Podziel się
Komentarze (53)
zobacz więcej komentarzy (53)
bEDfhlHR
KOMENTARZE
(53)
saski
8 miesięcy temu
a jak powszechny program emerytalny w Chile
Raku
9 miesięcy temu
Balcerek sam jest gospodarczym zombie. Wie co mówi. Załatwił gospodarkę, rolnictwo i teraz jeszcze szczerzy zęby. Pseudoekonomista na usługach finansjery.
eryk
9 miesięcy temu
zerowa wiarygodność tego człowieka ? kto płaci ekspertom ?
bEDfhlIj
uha ha ha
9 miesięcy temu
naprawdę nie powinno się tego człowieka pokazywać w mediach-jest wstydem dla polskiej ekonomii i żadnym autorytetem jego efekty i teorie ekonomiczne się nie sprawdziły,spowodowały katastrofę polskiej gospodarki,on potrafił tylko się ładnie wypowiadać i prezentować w TVN i Polsat Panie Balcerowicz ma Pan na sumieniu miliony ludzi wyrzuconych za burtę,przedsiebiostwa które można było nawet za darmo oddać jeżeli nie miał pan innego pomysłu taki z pana ekonomista ja ze mnie baletnica.
921marek
9 miesięcy temu
mam nadzieję że Prezesi Kaczyński i Glapiński nie wsłuchują się w wynużenia tego ekonomisty po wyższej marksistowsko-leninowskiej
...
Następna strona