Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Walków
Marcin Walków
|
aktualizacja

Program Money.pl 22.02 | Przyszłość transportu zbiorowego

Pociąg, samolot, autobus czy samochód? O tym, jak będzie wyglądać przyszłość transportu zbiorowego mówił w Money.pl w środę, 22 lutego, nasz gość Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich. Rozmawialiśmy też o cenach biletów w 2023 r. oraz prowadzeniu działalności transportowej w kraju ogarniętym wojną. Na program zaprasza Marcin Walków.

infrastruktura
2
Podziel się:
KOMENTARZE
(2)
ddd
rok temu
BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO ROZWIĄZANIE komunikacji w Turcji. Były autobusy ,ale po mieście i okolicach jeżdziły busy, sporo tego było. Każdy miał swoją trasę, sieć połączeń olbrzymia, szybko i wygodnie, Najważniejsze że miasto nie utrzymywało wielkiego taboru, zredukowane koszty do minimum, a transport wspaniały
victor
rok temu
Samolotem będzie można latać jeden raz na dwa lata lepiej by było gdy latać raz na 3 lata, samochody elektryczne będą wspólne będzie się miało wyznaczony czas w którym będzie można naładować samochód i ten samochód używać...a pociagami i autobusami będzie się mógł poruszać tylko wzorowy obywatel który ma otrzymał wzorowe oceny.