Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Program Money.pl 22.12 | Zarobki kobiet w biznesie. "Pieniądz szczęście daje"

O nierównościach wśród kobiet i mężczyzn w biznesie powiedziano już wiele. Co dotąd się zmieniło? Jak polskie społeczeństwo odrobiło swoją lekcję? Ile zarabiają polskie przedsiębiorczynie? O sytuacji kobiet na rynku pracy, dochodach przedsiębiorczyń i różnicach w traktowaniu ze względu na płeć w programie "Money.pl" opowiadała Olga Kozierowska, prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką.
Tagi:
0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
KOMENTARZE
(7)
Danka
miesiąc temu
Po powrocie z macierzyńskiego mój pracodawca nie wyrówna mi pensji tak jak innym pracownikom. Ominęła mnie podwyżka zwiększająca widełki na moim stanowisku jakieś 30 procent pensji. Często kobiety po macierzyńskim nawet nie maja czasu, ani wiedzy aby walczyc o podwyżki. Pracodawcy nie dają podwyżek kobieta po macierzyńskim bo dla nich jestem po prostu high risks employee. Pozdrawiam
Wtf
miesiąc temu
Rola płci jest przeceniana. Komu tak bardzo zależy, żeby dzielić nas przez coś tak błahego jak płeć? Na olimpiadzie czy w kopalni wiadomo, ze mężczyzna będzie silniejszy fizycznie, ale nie w każdej pracy liczy się ile ktoś podniesie kg. Z reszta, nie dość ze nam wmówiono by się przepychać w jakichś durnych gierkach typu mężczyzna/kobieta.. to jeszcze ktoś wpadł na pomysł, by z lgbtq tez zrobić kolejne grupy.. ludzie maja się jednoczyć a nie wszędzie gdzie się da.. dzielić!
Ja djs om sjs...
miesiąc temu
Do bigosu a nie sie pchaja
victor
miesiąc temu
Sytuacja jak za Mojżesza która miała miejsce na pustyni - nie brakło ale tęsknilo się za niewola. Dziś jeszcze przyodziana w szaty poprawności politycznej i feminizmu po kościele rzymskim który był w tym pierwszy - kiedy to królową nieba duch podszywający się pod Maryja wziol górę nad Synem i do dziś trzyma na swych kolanach i twierdzi ze syna Człowieczego urodził.
victor
miesiąc temu
...czyli przedsiebiorczynie same sobie nie płacą czy są tak zachłanne...a kto miał pieniądz wie, ze pieniądze szczęścia nie dają a gdzie serce twoje tam wiara twoja kto natomiast wierzy w Syna Człowieczego temu niczego nie braknie.