Trwa ładowanie...
bEDpBkcB
Notowania
Przejdź na

Przygotowania do drugiej fali. "Zespół pracuje nad rozwiązaniami dla transportu"

Czy będą dodatkowe restrykcje sanitarne związane np. z transportem publicznym? - Transport publiczny jest na pewno wyzwaniem. Zespół zarządzania kryzysowego pracuje nad rozwiązaniami na jesień, kiedy w transporcie publicznym będzie więcej osób. Jednocześnie w Polsce w stosunku do innych krajów mamy obostrzenia dość rygorystyczne, a już w powiatach żółtych i czerwonych te obostrzenia są daleko idące - powiedział w programie "Money. To się liczy" Łukasz Szumowski, odchodzący ze stanowiska minister zdrowia. Jego zdaniem kluczowe w walce z koronawirusem są kontrole obowiązujących przepisów i one - jak zapewnił - są wzmacniane.

0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bEDpBkcN
KOMENTARZE
(4)
juta
rok temu
Worek pomysłów szkoda ze zrezygnował.
STOP
rok temu
Niech on już lepiej nie mąci na koniec !!!!
Max
rok temu
Kontrole nielegalnych przepisów. Polacy z was się śmieją. Ma darów nie przyjmują i ignorują władze, która zrobiła się śmieszna, poza tym jest nielegalna bo została wybrana na podstawie nielegalnej konstytucji i nawet te trefną konstytucję łamie. Rozporządzenie nie obowiązuje w kwestii ograniczenia praw konstytucyjnych bo to musi być ustawą. Takie trudne?
bEDpBkdf
Kasia
rok temu
Niech pracuje. Niech jeszcze jakiś madry zespół popracuje dokładnie nad rozsądnymi i dającymi się wprowadzić realnie w życie rozwiązaniami dla szkół. Szczególnie dla tych powyżej 1000 uczniów. Bo to co teraz minister zaproponował to jakaś paranoja. Mycie rąk i wietrzenie sal nie wystarczy. W sumie to ciekawe to. W środkach transportu maseczki i zalecany dystans a w szkole hilaj dusza reżimu prawie nie ma. Ot polska rzeczywistość.