Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|

Pytanie o szczepienia podczas rekrutacji? "Jest inne, które mocno otwiera"

Czy zdarza się, że kandydaci do pracy są pytani o to, czy są zaszczepieni przeciwko COVID-19? - Większość osób pracujących na pierwszej linii kontaktu z klientami jest już zaszczepiona. Nie spotkaliśmy się z sygnałami przymusu ani pytań, które by wkraczały w sferę prywatności kandydatów - powiedział Fabian Pietras z firmy Antal w programie "Money. To się liczy". - Pytanie, które mogę zarekomendować, to jest pytanie ogólne: "jakie kandydat ma nastawienie do pracy bezpośredniej z klientami?". To pytanie, które mocno otwiera i daje przestrzeń na wypowiedzenie się, a jednocześnie pozostawia pracownikowi element dobrego samopoczucia i braku nacisku - mówił Fabian Pietras.

praca
wideo
video
24
Podziel się:
KOMENTARZE
(24)
Zenek
3 lata temu
Co za ciemnota w Narodzie !!! Zaszczepiony to komfort dla pracodawcy i duża pewność, że taki pracownik nagle nie opuści stanowiska pracy i nie narazi pracodawcę na straty oraz konieczność nagłego szukania zastępstwa !!!
sprawdz
3 lata temu
jak informuja producenci tzw szczepionek, nie zabezpieczaja one przed zakazeniem i przenoszeniem virusa ale maja lagodzic zakazenie virusem , reszta to nadinterpretacja , propaganda leku i naduzywanie sytuacji nie zgodny z prawem podzial sanitarny graniczacy z terroryzmem
MAX
3 lata temu
Pytanie dotyczy szczepienia na covid, ale skoro nie rozumiesz tak prostego pytania, to nadajesz się do pracy łopatą.
MAX
3 lata temu
Bardzo dobrze, że pytają o szczepienia. Nieszczepiony naraża życie innych i pracodawca powinien mieć na to wpływ, bo my zaszczepieni nie możemy nic zrobić, by wyeliminować ze swojego otoczenia płaskoziemców.
Krzysiek
3 lata temu
Jestem szczepiony przed glupota dlatego w porownaniu do 80 procent polakow potrafie wypelnic kwestionariusz osobowy bez zadyszki intelektualnej
...
Następna strona