Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Dagmara Sudoł
|
aktualizacja

Ranking darmowych szybkich pożyczek - kwiecień 2019

2
Podziel się:

Kiedy słyszysz reklamę, prezentującą ofertę darmowej, szybkiej pożyczki, nie musisz patrzeć na nią podejrzliwym okiem. Naprawdę za darmo możesz pożyczyć nawet 15 tys. zł! Powinieneś jednak pamiętać o tym, żeby oddać pieniądze w terminie, aby uniknąć odsetek. Gdzie więc bez dodatkowych opłat pożyczysz najwięcej? Sprawdź to w najnowszym rankingu.

Internet
Internet (pexels)
bESqufYl

Pożyczka za 0 zł jest oferowana w wielu firmach. Najczęściej za darmo pożyczysz do 1 tys. zł na 30 dni. A co jeśli potrzebujesz więcej? Z pomocą przychodzą firmy, w których limit darmowej pożyczki może wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy. Takich pożyczek szukałam w kwietniu.

Oferty uszeregowałam według najwyższej dostępnej kwoty szybkiej, darmowej pożyczki. Ile będziesz mieć czasu na spłatę? To zależy od wybranej oferty. Zazwyczaj firmy udzielające pożyczek pozabankowych ustalają termin od 15 do 65 dni. Zdarzają się też promocje, gdzie czas spłaty darmowej pożyczki jest wydłużony aż do 5 miesięcy, tak jak obecnie w przypadku oferty Providenta.

Niezależnie od pożyczonej kwoty pamiętaj, aby oddać pieniądze na czas. Tylko w ten sposób nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z darmową pożyczką. Zwróć też uwagę na zapisy w umowie pożyczki. Jeżeli RRSO wynosi 0 proc., to masz pewność, że oddasz tylko tyle, ile pożyczysz.

bESqufYn

Jeżeli więc potrzebujesz pożyczki, dowiedz się, gdzie warto o nią zawnioskować.

I miejsce – zaplo.pl

Najwięcej możesz pożyczyć, korzystając z promocyjnej oferty zaplo.pl. Jeśli zwrócisz pieniądze w ciągu 30 dni, to maksymalna dostępna kwota darmowej pożyczki wynosi aż 15 tys. zł! Jeżeli będziesz chciał rozłożyć spłatę na raty, to koszty będą wyższe i warto o tym pamiętać.

Pożyczka do 15 tys. zł na zaplo.pl jest ofertą specjalną z RRSO 0 proc., w ramach której możesz przetestować pożyczkę i nic za to nie zapłacić. Warunkiem jest jednak zwrot pożyczonej kwoty w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Ważne jest jednak to, że 30. dnia środki muszą być już na koncie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie spóźnisz się z zapłatą, skorzystaj z przelewu natychmiastowego.

bESqufYt

W promocji możesz wziąć udział do 23 kwietnia 2019 roku, ale pod warunkiem, że jest to twoja pierwsza pożyczka na zaplo.pl. Gdy wcześniej nie korzystałeś z usług tej firmy, w łatwy sposób zawnioskujesz o darmową pożyczkę. Wystarczy, że wejdziesz na stronę zaplo.pl lub klikniesz w poniższy link, a następnie wybierzesz na kalkulatorze kwotę i preferowaną wysokość raty. Konieczne będziesz jeszcze podanie swoich danych, aby założyć swój indywidualny profil. Ostatni krok należy do zaplo.pl, które podejmuje decyzje o przyznaniu ci pożyczki. Jeżeli będzie pozytywna, to pieniądze bardzo szybko trafią na twoje konto.

Zwróć jednak uwagę, że korzystasz z oferty pożyczki na raty, a opłaty odsetek i prowizji unikniesz tylko wtedy, gdy spłacisz ją w ciągu 30 dni.

Przykład reprezentatywny:
Promocja „Przetestuj Zaplo” obowiązuje w dniach 05.02.2019r. - 23.04.2019r. („Promocja”). Organizatorem Promocji i Pożyczkodawcą jest Zaplo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Zaplo”). Uczestnikami Promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które w Czasie trwania Promocji złożyły Wniosek o pierwszą Pożyczkę oraz otrzymały decyzję o przyznaniu pierwszej Pożyczki. W przypadku dokonania przez Pożyczkobiorcę spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od zawarcia Umowy, Pożyczkobiorca nie ponosi kosztów prowizji i odsetek umownych. Regulamin Promocji dostępny jest TUTAJ. Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej na warunkach promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0 %; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 0 %, całkowity koszt pożyczki 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0zł); całkowita kwota do zapłaty 7 500 zł, przy założeniu, że Pożyczkobiorca spłaci jednorazowo Całkowitą Kwotę Pożyczki w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki. Kalkulacja na dzień 23.01.2019 r. W przypadku braku spłaty Pożyczki zgodnie z warunkami Promocji Pożyczkobiorca zobowiązany jest do poniesienia kosztów Pożyczki zgodnie z warunkami wskazanymi w Umowie. RRSO dla ww. Pożyczki przy umowie Pożyczki na okres 36 miesięcy w przypadku nie spełnienia warunków Promocji wynosi 78,6%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

bESqufYu

II miejsce – szybkagotowka.pl

Drugie miejsce w rankingu należy do pożyczki szybkagotowka.pl, która swoim nowym klientom za darmo pożyczy maksymalnie 6 tys. zł. Zaletą tej pożyczki jest naprawdę długi okres spłaty bez odsetek, bo wynosi 65 dni. Jeśli więc potrzebujesz więcej czasu na zwrot pożyczki, to ta będzie dla ciebie odpowiednia.

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć, jeżeli masz skończone 18 lat oraz konto bankowe. Korzystając z tej oferty, także możesz liczyć na szybką wypłatę pieniędzy.

bESqufYv

Przykład reprezentatywny:
Maksymalna kwota pożyczki wynosi 8000 zł. Minimalnie można pożyczyć na 1 dzień. Maksymalny okres – 65 dni. Uzyskanie pieniędzy przez internet oraz telefon możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata Rejestracyjna – 0,10 zł (weryfikacja klienta). Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat. Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania - 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podczas trwania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę internetową szybkagotowka.pl przedstawione poniżej warunki oraz koszty gotówkowej pożyczki przez internet mogą ulegać zmianom.

III miejsce – lime-kredyt.pl

Na trzecim miejscu znalazła się pożyczka od lime-kredyt.pl. Najwyższa dostępna kwota, którą pożyczysz za darmo od tej firmy pożyczkowej, to 3 600 zł. Na zwrot pożyczonych środków będziesz mieć 30 dni.

bESqufYw

Przykład reprezentatywny:
Przykład wyliczenia kosztów pożyczki w promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, oprocentowanie stałe 0% dziennie, całkowity koszt pożyczki: 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki: 0 zł), całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, okres kredytowa: 30 dni.

Ranking darmowych pożyczek - marzec 2019

Masz szansę na darmową pożyczkę także u innych pożyczkodawców. Poniżej znajdziesz inne oferty, którymi warto się zainteresować, gdy pojawia się nagły wydatek.

Miejsce Firma pożyczkowa Maksymalna kwota darmowej pożyczki Maksymalny okres darmowej pożyczki
1 zaplo.pl 15 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
2 szybkagotowka.pl 6 tys. zł 65 dni [złóż wniosek]
3 lime-kredyt.pl 3 600 zł 30 dni [złóż wniosek]
4 tanikredyt.pl 3 100 zł 30 dni [złóż wniosek]
5 gotowkanonstop.pl 3 tys. zł 65 dni [złóż wniosek]
5 extraportfel.pl 3 tys. zł 45 dni [złóż wniosek]
5 lendon.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 netcredit.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 ofin.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 sloan.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 szybka-moneta.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 vivus.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 finbo.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]
5 kuki.pl 3 tys. zł 30 dni [złóż wniosek]

Źródło: Opracowanie własne na podstawie stron internetowych firm pożyczkowych.

Jak przygotowałam ranking szybkich pożyczek?

Wzięłam pod uwagę wszystkie firmy, które oferują darmowe, pierwsze szybkie pożyczki i uszeregowałam ich oferty pod względem najwyższej dostępnej kwoty dla nowego klienta. Prezentuję w rankingu 14 ofert, gdzie pożyczysz szybko i za darmo najwięcej.

Dane w rankingu są aktualne na dzień 18.03.2019 r.

bESqufYO
KOMENTARZE
(2)
Marek
3 lata temu
Ja jestem stałym klientem szybkiej gotówki. Koszty są niskie a warunki bardzo atrakcyjne
Robert
3 lata temu
Najkorzystniejsze pożyczki znalazłem na SprintCash.