Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rekordowa liczba zakażeń. Emilewicz: to nie przez wybory

- Kampania nie przyczyniła się do gwałtownego wzrostu. Wybory też przebiegły w bezpieczny sposób - twierdzi minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, która była w piątek gościem programu "Money. To się liczy". Jej zdaniem nie tutaj należy szukać przyczyny zwiększonej liczby zachorowań. Przypomnijmy, że w czwartek i piątek padały rekordy pod tym względem - najpierw 615, później 657 wykrytych przypadków koronawirusa. - Wzrost zachorowań to ostatnie dwa tygodnie i konkretne ogniska, na przykład w zakładach pracy - mówi wicepremier Emilewicz. Szefowa resortu rozwoju zamierza najpierw rozmawiać z przedsiębiorcami, później natomiast przyjdzie czas na kontrole policji i innych służb oraz odpowiednie kary za nieprzestrzeganie obostrzeń.

0
0
27
Podziel się
Komentarze (27)
zobacz więcej komentarzy (27)
KOMENTARZE
(27)
zibi
3 lata temu
Wstyd wstyd wstyd.
Jerzy
3 lata temu
ODCZEKALIŚCIE CHWILĘ PO WYBORACH I ZACZELIŚCIE ZNOWU KLAMAĆ.
@@@
3 lata temu
Dlaczego nie powie prawdy, że przed wyborami przestali robić testy, aby otumanić ludzi, że nie ma wirusa i żeby poszli głosować.
trik
3 lata temu
tylko przez wybory , namawialiście emerytów i kościelnych ,że są bezpieczni zrobiliście wszystkie poluzowania i mamy EFEKT
arahat
3 lata temu
szykuja nowy przekret z nocnym glosowaniem nad wirusem....zabiora paszporty? wproadza stan wyjatkowy? zamnka lud bozy w obozazh domowych? dzieciak przed kompy jak roboty???
...
Następna strona